Jessica Alba Resimleri

Jessica Alba’nın diyetisyeni ile LA da küçük bir söyleşi gerçekleştirdik işte detaylar:

Sizce Hollyvvood’ta en iyi vücuda kim sahip ve neden?

Jessica Alba’nın şaşırtıcı bir vücudu var. Uzun yağsız kasları var ve kendine çok iyi bakıyor. Kendini sağlıklı ve bilinçli yemeğe adamış ve verimli bir şekilde idman yapıyor. Onun bu sıkı çalışması kesinlikle kendini gösteriyor.

Kuytuda kalmış ama denenmiş ve geçerli bir sırrınız var mı?

Birçok farklı yiyeceğe tarçın eklerim: Yoğurt, yulaf ezmesi, meyve ve her tatlının üzerine konulan tarçın kan şekeri seviyesini düzenler ve kolesterolü düşürür.

Özel bir geceye katılacaksınız ve önünüzde iki veya üç hafta var. Birkaç kilo vermek için ne yapmalısınız?
Haftada altı gün sabah ve gece 45 dakika kardiyo ve ağırlık çalışmasından oluşan bir egzersiz yapın. Aynı anda bir çok işi yapmak fark yaratır: Merdivenlere tırmanırken aynı zamanda el ağırlıklarını kullanın ya da ağırlık kolluklarıyla yürüyüş yapın, ip atlayın, idman yapmı yorken bile karın kaslarınızı çalıştırabilirsiniz. Çoğunlukla sebze yiyin, süt ürünlerini sınırlayın ve sadece su için ve günün en küçük öğününü akşam yapın.

Nasıl ve neden Görevimiz Tehlike’yi geliştirdiniz?

Birçok insan gelip bana ne yediğimi ve nasıl egzersiz yaptığımı sorduğu için Görevimiz Tehlike hayatıma girdi. Kimse bir kerede 12-13 kilo verdiğime ve daha önemlisi küçük miktarlarda insülin aldığıma inanamıyordu. İdman programım ya da diyet listemden bahsetmek yerine, insanları Görevimiz Tehlike programına davet ediyordum. Görevimiz Tehlike küçük bir grup ile başladı ve haftada bir kez sadece yiyecekler hakkında konuşuyorduk, iyi yaşama tutkum bulaşıcı ve fitness, beslenme, holistik sağlıkla ilgili felsefem yayılmaya başladı. Görevimiz Tehlike talebini karşılamak için sadece bir yerine haftada altı gün bunun üzerinde çalıştım.

Her gün spor salonuna gitmek ve her zaman aynı egzersizleri yapmak sıkıcı olabilir. Görevimiz Tehlike tam bir pakettir çünkü kardiyo ve ağırlık idmanıyla birlikte çok yönlü bir idman tasarladım ve iyi bir beslenme tavsiyesinde bulundum. Los Angeles’in en güzel parçalarının tadını çıkarabileceğimiz tazeleyici bir ortam yaratıyoruz. Aklımızı, vücudumuzu ve ruhumuzu güçlendiriyoruz. Sadece 90 dakika içinde her kasa ulaşırız. Koşar, yürür, ip atlar, dayanıklılık şeritleri ve el ağırlıkları kullanırız, merdivenleri tırmanırız, şnav çekeriz, lunge yaparız, esneriz ve çok terleriz.

Jessica Alba Resimleri_7.jpg

Jessica Alba Resimleri_4.jpg

Jessica Alba Resimleri_2.jpg

Jessica Alba Resimleri_11.jpg

Jessica Alba Resimleri_8.jpg

Jessica Alba Resimleri_9.jpg

Jessica Alba Resimleri_10.jpg

Jessica Alba Resimleri_3.jpg

Jessica Alba Resimleri_1.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir