KABARIK ETEK GİYME SANATI

Pettiskirt’leri yazın tişört ve terliklerle, kışın jean montlar, kazaklar ve hatta bot üstüne renkli tozluklarla kombinleyebilirsiniz. Bu eteklerden büyükler için de tasarlıyoruz. Stiletto dışında spor ayakkabılarla da çok şık duruyor.

PERAPIEIN HİKAYESİ Perap ie markası ismini üç yaşındaki kızım Pera’dan alıyor. Pera’nın doğumuyla birlikte her anne gibi ben de orijinal, sağlıklı ve şık kıyafetler arayışına girdim. Seyahatlerim boyunca Türkiye’de bulunmayan ürünleri tespit etme fırsatım oldu. Pera’nın ilk yaş günü için yurt dışından edindiğimiz bir ‘pettiskirt’e (kabarık etek) aşık olunca, yaratmak istediğim marka, tasarımlar ve hedefim kafamda şekillendi.

Ve Perapie doğdu. HANGİ PARÇALAR DİKKAT ÇEKİYOR? “Perapie ürün gamında ‘pettiskirt’ler, tişörtler ve çok çeşitli saç aksesuarları bulunuyor. ‘Pettiskirt’lerde yeni doğan bebekle başlayıp genç/bayan kategorisine uzanan yaş aralığına, 20’ye yakın geniş bir renk yelpazesiyle hitap ediyoruz. Türkiye’de ilk olan pettiskirt’leri metrelerce ipeksi şifon kullanarak üretiyoruz. Şık ve sade tişörtler pettiskirt’lerin görkemli duruşuyla vurucu etki yaratıyor.

Ayrıca tokalar, elastik saç bantları da koleksiyonda mevcut. Çocukların naifliği, enerjisi, neşesi, hayalleri ve hayatın renklerini doya doya yaşamaları tasarımlarımın en büyük ilham kaynağı.

KABARIK ETEK GİYME SANATI_14.jpgKABARIK ETEK GİYME SANATI_8.jpgKABARIK ETEK GİYME SANATI_36.jpgKABARIK ETEK GİYME SANATI_16.jpgKABARIK ETEK GİYME SANATI_38.jpgKABARIK ETEK GİYME SANATI_40.jpgKABARIK ETEK GİYME SANATI_41.jpgKABARIK ETEK GİYME SANATI_33.jpgKABARIK ETEK GİYME SANATI_13.jpg

.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir