Kalem etek modelleri

Kadınların sevilen kıyafetleri arasında yer alan ve her tarza hitap eden ürünlerin başında gelir etekler. Önemli gecelerde, davetlerde ,günlük hayatta ve düğünlerde sıklıkla kullanılabilir. Son zamanların etek modelleri incelendiğinde fermuar detaylı etekler, piliseli etekler , pileli etekler tüllü etekler , dantelli etekler gibi pek çok çeşit karşımıza çıkmaktadır .

Bu sezonun en popüler modeli ise kalem etek modelleridir . Farklı renkleri ve desenleriyle hem tesettürlü hem açık bayanların ilgisini çeken etekler uygun kıyafetlerle kombin yapılarak özgün tarzlar yaratılmasına olanak sağlamaktadır. Birçok mağaza vitrinlerinde mankenleri süsleyen etekler ünlü modacıların ve markaların koleksiyonlarında yoğun olarak kullanılmaktadır.Tesettürlü bayanlar eteklerinin eşarplarıyla veya şallarıyla uyum içinde olmasına özen gösterirken açık bayanlar ise eteklerinin çanta, takı gibi aksesuarlarla uyum içinde olmasına dikkat etmektedirler.

Etekler erkeklerinde bayanlarda beğendiği kıyafetlerin başında gelir.Pek çok erkek etek giyen kadınların diğerlerine oranla daha çekici olduğunu düşünür.

Etek , kişilere kimi zaman salaş naif bir görünüm verirken kimi zaman ciddi ağırbaşlı bir hava yakalamalarına yardımcı olur. Günlük tişört ve askılılarla giyilen etekler ise spor bir hava yaratarak rahat olmanızı sağlamaktadır.Eteklerin üzerine alınan hırkalar ve uzun çantalar ise kişilere salaş bir güzellik katmaktadır.

.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir