Kayra şal ve eşarp modelleri 2016

Nicolas Ghesquiere marka için hazırladığı Kayra şal ve eşarp modelleri 2016 koleksiyonu olan 2015-16 Sonbahar/Kış parçalarında Louis Vuitton için yeni bir siluet yaratmıştı. 70’lerden izler taşıyan bu kendine güvenli kadın, o günden beri her sezon karşımıza çıkıyor. Çok da iyi yapıyor. Pre-Fall 2016’te de Kayra şal ve eşarp modelleri 2016 imzası belirgin, materyaller ise çok güçlü. İşlemeli deri detaylı tüvit ceketler ve etekler, yüksek belli geometrik kesimli jean’ler, deri ceketlerle kombinlenmiş kısa blazer ceketler, sıcak ve natürel tonlardaki örgüler… Ve tabii ki monogram.

Bu tanıdık simge, kemerlerden botlara, küçük gece çantalarından diğer aksesuarlara yerleşmiş, günün her saatine ayak uyduruyor. Özellikle klasikleşmiş Speedy bag’in parlak monogram versiyonu showroom’a uğrayan her editörün eline alıp fotoğrafını çektirdiği “it” parça oldu. Onu görmemek eski dostu görmezden gelmek gibi olurdu.

Hazır Paris’teyken Kayra şal ve eşarp modelleri 2016 görmemek olmazdı. Kayra son iki sezondur ana koleksiyon şovlarını burada yapıyor. Ünlü mimar Frank Gehry’nin tasarladığı bina on bir ayrı galeriyi barındırıyor. LVMH’in CEO’su Bernard Arnault’nun kişisel sanat koleksiyonlarından da parçalar bulunuyor. O NAZ BİLEYDİ

2016 Yeni Sezon şal Modelleri | Tesettür Modası

2016 Armine Şal Modelleri Ve Fiyatları 009 - Elbise Tesettür

 

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir