Kilolu bayanlara uygun kombin örnekleri

En çok güdülen düşünce nasılsa kiloluyum en büyüğünden bir şey alırım giyerim zihniyeti oluyor. Zaman kaybı ise hemen tek seferde geniş beden kıyafet bulamamaktan kaynaklanıyor. Bu noktada bayanlar ne giyilebilir ne yapılabilir pek bilmiyorlar. Gelin kilolu bayanlara uygun kombin örnekleri hakkında konuşalım.

Kilolu bayanlara kombin önerisi yaparken en çok hassas oldukları kıyafet noktası etektir. Kilolu bir bayan etek konusunda kendisini kötü hissediyor. Kendisine yakışmayacağını hatta içine giremeyeceğini düşünüyor ancak yanlış bir düşüncedir. Çünkü kilolu bayanlar için de geniş beden etek örnekleri vardır. Yapacakları en büyük hata mini ve ya çok dar bir etek giymek olur ki kendisini bilen bedenini tanıyan bir bayan da böyle bir hata yapmayacaktır.

En iyi kombin örnekleri arasında pek çok öneride bulunmak mümkündür. Pantolon etekler ve ya düz kesim aşağı doğru inen ama eğilimli olan eteklerin yanında geleneksel çizgide hazırlanmış etekler de iyi bir görüntü sergileyebilir. Topuklu ayakkabılara fazla yer vermemeye özen gösterin.

Bayanlara uygun kombin örnekleri yapmak her bayan için önem taşır ancak kilolu bayanların ayrıntılar yüzünden hataya düşmemeleri için daha dikkatli davranmaları gerekiyor. Örnekleri iyi bilmek bedenimize uygun olan ve şık gösterini bulmak ile de doğru orantılıdır.

Bedenini iyi tanıyan bir bayan için en iyi kombin geniş beden ve vücudu çok sıkı sarmayan elbise örneklerinden beğenilen bir renk ve modeli seçmek olacaktır. Herkesin bildiği gibi renkler de kilo konusunda yardımcı bir öğedir. Koyu renkler kullanılarak özellikle de siyah rengi ile kiloları gizlemek mümkündür. Bu noktada pantolon giyilecek ise eğer bunu esnek ve siyah bir kumaştan olan pantolon ile gerçekleştirebilirsiniz.

kilolu bayanlara uygun kombin örnekleri_14.jpg

kilolu bayanlara uygun kombin örnekleri_10.jpg

kilolu bayanlara uygun kombin örnekleri_19.jpg

kilolu bayanlara uygun kombin örnekleri_8.jpg

kilolu bayanlara uygun kombin örnekleri_12.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir