Kışlık tesettür elbiseler 2017

GENÇLİK İKSİRİ

Avusturya’da doğup büyümüş olmasına rağmen ttalyanlardan farksız olduğunu söylüyor Eva Cavalli. Stili, konuşması ve mimikleri de bunu doğruluyor; “Kendimi daha çok Floransa da doğmuş biri gibi hissediyorum. Atmosferi, yerel halkı, şehrin enerjisi, mimarisi… Hu şehirle ilgili her şeyi seviyorum. Floransa yaratıcılığımı her an besliyor. Ayrıca tiim aile üyelerini bir araya getirebildiğimiz tek şelıir. Avusturya’nın her zaman kalbimde ayrı bir yeri olacak tabii. Sonuçta orada doğdum ve genç kızlık dönemine adım atana dek orada kaldım. Ama hayatım 1977 yılında Güzellik Kraliçesi seçildikten sonra tamamen değişti. Dünyanın bambaşka ülkelerinden gelen kızlarla tanışmak çok ilginç bir deneyimdi. Benim için en önemli yanıysa eşim Roberto ile tanışmaktı.”

Roberto Cavalli markasının bugün içinde bulunduğu konuma ulaşmasında kuşkusuz Eva’nın rolü çok büyük. 80’lerin sonlarında moda dünyasında Belçikalı ve Japon tasarımcıların dekonstrüktif siluetleri odak noktası haline gelirken, Roberto

Cavalli markası gösterişli tasarımlarıyla birlikte derin bir sessizliğe gömülmüştü. Ta ki Eva üç çocuğunu dünyaya getirip büyüttükten sonra dümenin başına geçene dek…

Eva Cavalli nin kreatif direktör olmasıyla birlikte marka gençlik iksirine kavuştu. 90’larda sanatsal teknikler kullanılarak yaratılmış desenli ya da kumlanmış jean’leri piyasaya sürdü. Ancak Eva, Roberto Cavalli ile evlenmeden önce de modayla ilgili olduğunu, hatta gösterişli bir hayatın hayalini kurduğunu söylemekten kaçınmıyor; “Hep güçlü, ne istediğini bilen ve hedeflerini gerçekleştirme konusunda başarılı olacağına inanan biri oldum. Modaya ilgim Roberto’nun eşi olduktan sonra arttı diyemem. Hatta çocuklarıma hep Roberto Cavalli markasının dördüncü kardeşleri olduğunu söyler dururum!”

Eva, çift olarak çalışmanın ilişkilerine her açıdan güç kattığını düşünüyor; “Roberto yaratıcı, enerji dolu ve her an fikir patlaması yaşayan biri. Benim görevim bu fikirleri gerçeğe dönüştürmek. Birbirimizi tamamlıyoruz ve çift olarak çalışmak bize güç katıyor!”

Tesettür Elbise Modelleri Genç Modaquaz

Tesettür Elbise Modelleri Genç

kayra 2016 kışlık tesettür elbise modelleri – Elbise Modelleri ve Modaquaz

kayra 2016 kışlık tesettür elbise modelleri - Elbise Modelleri ve

Kışlık Tesettür Kıyafetler | Moda Ile Ilgili Tanıtımlar Modaquaz

Kışlık Tesettür Kıyafetler | Moda Ile Ilgili Tanıtımlar

Tekbir Kışlık Tesettür Elbise 2016 Kış Sezonu | Armine | Setrms Modaquaz

Tekbir Kışlık Tesettür Elbise 2016 Kış Sezonu | Armine | Setrms

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir