Kot etek modelleri

Son dönemlerin elegan kumaşlarından olan kotlar günlük hayatta en çok kullandığımız kumaş türleri arasında yer almaktadır.Tasarlanan birbirinden şık modeller bu kumaşların popülaritesini artırmıştır. Kot denilince akla gelen kıyafetler içinde kadınları en çekici kılan modeller kot etek modelleridir.Bu modeller kombine göre hem şık hem rahat görünümler verdiği için sıklıklar tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Kısa kot etekler triko hırkalarla birlikte kullanılarak doğal görünümler yaratılmaktadır.

Mağazaların bir numaraları modellerini ise jeanetek tarzları oluşturmaktadır. Kısa kot etekler hırkaların yanında renkli gömleklerle de tercih edilmektedir. Bu gömlekler tercih edilen mekana göre beyaz renkte de olabilmekte ve bayanlarda asil bir görünüm yaratabilmektedir.Kot etekler tesettür dünyasının da gözdesi haline gelmiş , birçok marka son dönem kreasyonlarında desenli veya kemerli açık veya koyu tonlarda ürünlere yer vermiştir.

Bayanlar kullandıkları şal veya eşarp modellerine uygun kombineleri yaparak elegan tarzlar yakalayabilmeyi başarmışlardır.

Kot kumaşlar erkeklerin de en çok sevdiği türler arasındadır. Genellikle pantolon ve gömleklerde bu modeller yoğun olarak kullanılmaktadır. Koyu kot tonları erkeklere ağırbaşlı ve klasik bir hava katarken açık tonlar günlük hayatta sportif görünümler kazanmalarına yardım etmektedir.Bu kotları her çeşit tişört veya gömlekle birlikte kullanmak da mümkün olabilmektedir.

.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir