İnternetten Para Kazanma

KRALLIĞA GİDEN YOLDA KODLAMA BİLMEK ŞART

Bu bir prensip. Akıllı saatiniz FitBit’in takılı olduğu bileğinizi kaldırıp kulağınıza deniz kabuğu gibi tuttuğunuzda duyuyorsunuz: Batı’ya git evlat, kod-lamayı öğren! Silikon Vadisi’ndekiler için bir bilgisayar dilini biliyor olmak LinkedIn’e eklenecek bir şey olmanın yanı sıra bir hayat biçimi, hatta bir kurtuluş (Örnek bir anekdot: Geçen yaz şefkatli bir girişimci, San Francisco’daki evsizlik sorununa çare olarak kodlama öğretmek için bir kampanya başlattı).

Netscape’in eş kurucularından Marc Andreessen’e göre “Önümüzdeki gelecekten en iyi şekilde yararlanmak isteyenlerin yapacağı en doğru şey, kodlama öğrenmek.” 30 milyondan fazla Amerikalının doğru dürüst okuma yazma bilmediği bir zamanda harika bir açıklama. Hali vakti yerinde teknoloji uzmanları, kodlamanın sadece meslek eğitiminin bir parçası olmaktan çıkıp tarih ve biyoloji gibi temel derslerin yanında müfredata girmesi için uğraşıyor. Mark Zuckerberg gibi insanlar tarafından desteklenen, kâr amacı gütmeyen site Code.org, adı çıkmış filantropi karşıtı vadi sakinlerinden milyonlarca dolar bağış aldı.

İyi derecede bilgisayar bilmek, her Amerikalı öğrenci için zorunlu olmalı. Sağlam bir bilgisayar dersi müfredatına erişimi olan öğrenci (özellikle genç kız) sayısını artırmak işimize yarar. Kendimizi JavaScript yazabilmenin sadece en iyi değil, aynı zamanda edinilmeye değecek tek beceri olduğuna ikna etmemiz, vadinin dünya görüşü.

internetten para kazanma siteleri - Para için

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir