Krem Rengi Bikini Örnekleri 2016

Renkleri ve modern tarzlarıyla dikkat çeken bikiniler şık görüntüleriyle de göz dolduruyorlar. Askılı ve straplez örneklerin ön planda olduğu koleksiyonda özellikle straplez modeller yoğun ilgi görmekte. Krem rengi yazlık straplez bikini örnekleri seksi görüntüsü ve rahatlığıyla bayanların tercih sebebi oluyor. Her modelde tasarlanan bikiniler askılı modellerle de yaz sezonuna damgalarını vurdular.

Bayanların rahat kullanımı nedeniyle tercih ettiği krem rengi yazlık askılı bikini örnekleri yeni sezonda yine yoğun bir ilgi gördü. Straplez ve askılı modeller her yaz sezonunda olduğu gibi 2016 yaz sezonunda yine bayanların en çok ilgi gösterdiği bikinilerden biri olmaya devam ediyor. Ünlü marka ve butiklerin bikini koleksiyonlarına göz attığımızda yeni sezonda koleksiyonun da trend haline geldiğini gördük. Püsküllü modeller beğenilen motifleriyle ve ilginç tarzlarıyla sıra dışı giyinmekten hoşlanan bayanların tercihleri arasında yer almakta.

Her zevke hitap eden sayısız seçenekten oluşuyor. Genellikle klasik modellerden oluşan koleksiyonda spor ve trend modeller de bulunmakta. Özellikle yeni sezonda trend haline gelen tek omuz askılı bikiniler yazlık krem rengi bikini örnekleri koleksiyonunun beğenilen tasarımlarından bir tanesi. Zarif detaylarla süslenen bikiniler de plajlarda dikkat çekiyor.

Bu nedenle tasarımcılar yeni sezon koleksiyonlarında kolyeli ve şık detaylı tasarımlara da ağırlık vermişler. Özellikle kolyeli modeller uzun yıllardan bu yana bayanların en çok tercih ettiği modellerden bir olmakta. Koleksiyonunu ayrıntılarıyla incelerseniz yeni sezon tasarımlar arasından zevkinize uyan pek çok bikini modeli bulabileceksiniz.

Krem Rengi Bikini Örnekleri 2016_25.jpg

Krem Rengi Bikini Örnekleri 2016_27.jpg

Krem Rengi Bikini Örnekleri 2016_1.jpg

Krem Rengi Bikini Örnekleri 2016_16.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 1 = 6