Krem Rengi Yazlık Mini Etek Örnekleri

Sevilen renkler arasında yer alan krem rengi yazlık mini etek örnekleri koleksiyonunda her sezon dikkat çeken klasik örneklerin yanı sıra trend tasarımlar da bulunuyor. Sezonun yeni trend örnekleri ise genellikle mini kalem etekler oluyor. Krem rengi yazlık kalem etek örnekleri davetlerde sıklıkla karşımıza çıkıyor ve oldukça beğeni kazanıyor. Kalem etekleri şık askılı bluz ya da straplez kıyafetlerle kombine ederek daha gösterişli bir giyim tarzı oluşturabilirsiniz.

İlkbahar aylarından itibaren kış mevsimine kadar genellikle açık renkler tercih ediliyor. Yaz aylarının enerjisiyle bütünleşen açık renkli kıyafetler canlı renklerle kombinlenerek renk cümbüşü oluşturuyor. Krem rengi yazlık mini etek örnekleri 2016 koleksiyonu da romantik rengiyle duygusal bayanların en çok tercih ettiği koleksiyonlardan biri oluyor. Krem rengi şık etekler sarı, pembe, yeşil ve daha birçok canlı renkle kombine edilerek şıklığınıza şıklık katıyor. Sevilen renk tonlarından olan krem rengi yazlık mini etek örnekleri koleksiyonuna hakim olmuş durumda. Pek çok modele uyarlan krem rengi etek koleksiyonlarına da oldukça yakışıyor.

Krem rengi mini etek örnekleri koleksiyonunda spor tasarımların varlığından da söz etmek mümkün. Günlük hayatta yoğun bir şekilde tercih edilen spor modeller converse ayakkabılar ve babetlerle kombine edilebiliyor. Krem rengi yazlık mini etek örnekleri serin tutan ince dokusuyla da bayanların sıcak havalarda ilk tercihlerinden biri oluyor.

Krem Rengi Yazlık Mini Etek Örnekleri_6.jpg

Krem Rengi Yazlık Mini Etek Örnekleri_1.jpg

Krem Rengi Yazlık Mini Etek Örnekleri_9.jpg

Krem Rengi Yazlık Mini Etek Örnekleri_3.jpg

Krem Rengi Yazlık Mini Etek Örnekleri_8.jpg

Krem Rengi Yazlık Mini Etek Örnekleri_0.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir