Mayo Ve Bikini Örnekleri

Hem kendi sitilinizi yaratmanız hem de modaya uzak kalmamanız için 2016 bikini ve mayo örneklerini sizin için değerlendirdik.

2016 bikini ve mayo örneklerinde her sene olduğu gibi bu sene de canlı ve neon renkler ön plana çıkıyor.Bir çok ünlü marka bikini ve mayo örneklerinde canlı renklerin yanı sıra leopar deseni, yılan derisi deseni kullanarak farklılık isteyen bayanlara özgü çalışmalarıyla dikkat çekiyor.Bu desenlerin yanında puantiyeli ve çizgili bikiniler genç kızlar tarafından oldukça beğeni topluyor. 2016 yazından itibaren popüler durumda olan mayoları da bu yaz sezonunda sahil ve havuz başlarında sıkça görmeye devam edeceğe benziyoruz. Dev markaların yeni koleksiyonlarında bulunan mayo örneklerinde, yüzücü ve retro tarzındaki mayolara oldukça sık yer veriliyor.

Bir çok önde gelen mayo ve bikini firmasının 2016 bikini ve mayolarında çiçek desenleri ve renkli baskıları kullanmasıyla şimdiden sahillerin cıvıl cıvıl olacağın tahmin ediliyor. 2016 bikini ve mayo örneklerinin en gözde parçasının ise cut-out örneklerin olması bekleniyor. Bikini ve mayo çeşitlerinde geometrik detaylar ve color-block bikini ve mayolar yanında metal ve altın rengi mayoların bir çok bayanın şimdiden gözdesi olacağı söyleniyor.

Plajda giyilen mayo ve bikinilerin yanında bayanların dikkat ettiği bir diğer konu ise plajda kullanılan aksesuarların bikini ve mayolarla bir bütün oluşturması. Dünyaca ünlü birçok marka 2016 bikini ve mayo örneklerini tasarlarken, bu tasarımlara uygun takı ve aksesuarları da koleksiyonlarına eklemeyi ihmal etmedi. 2016 bikini ve mayo tasarımlarının yanında oluşturulan plaj koleksiyonlarında bikini, mayo ve mayo bikiniler haricinde elbise, tulum ve şapkalar , plaj çantaları, havlular ve sandaletler ayrıca bikini ve mayolar ile kullanılacak takı ve aksesuarlar oldukça dikkat çekiyor.

son trend – Son moda mayo ve bikini örnekleri Resimleri - Moda ...

Zeki triko 2011 mayo ve bikini modelleri | Dantel · Elişi · Örgü ...

2011 Mayo ve Bikini Modelleri Modelleri 2011-bikini-ve-mayo-modelleri ...

Örgü Mayo Bikini Nasıl Yapılır Ve Mayo Bikini Örnekleri ...

2011 Mayo ve Bikini Modelleri Modelleri 2011-bikini-ve-mayo-modelleri ...

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir