MERVE BOLUĞUR VE ADRİANA LİMA

Merve Boluğur ve Adriana Lima aynı ruj ailesinin reklam filminde bir araya geldiler. İki yıldız Maybelline Nem York Color Sensational selisindekifavori kırmızılanyla karşımızdalar.

Merve Boluğur Maybelline Color Sensational serisindeki 547 numaralı rujuyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Maybelline New York’un ilk Türk marka yüzü Merve Boluğur ile global marka yüzü Adriana Lima; favori kırmızı rujları ile ekran karşısında buluştu. Etkileyici güzelliğiyle tüm dikkatleri üzerine toplayan Merve Boluğur

Color Sensational ailesinin “547 Pleasure me Red” rengi ile tüm cesaretini gözler önüne sererken; markanın global yüzü ve dünyanın en güzel kadınlarından biri olan Adriana Lima ise Color Sensational Creamy Matte “965 Siren in Scarlet”in büyüleyici rengiyle en kremsi matı dudaklarına taşıyor.

Maybelline New York Color Sensational rujun formülündeki besleyici bal nektarının kremsi dokusu, saf pigmentlerden gelen zengin renkle birleşerek mükemmel sonuç verirken; yoğun renk performansı sayesinde de kırmızının göz alıcı güzelliği dudaklara taşıyor. Özel krem-mat formülüyle kuruma ve yapışma hissi bırakmayan Color Sensational The Creamy Mattes ailesi ise dudaklara kremsi bir matlık sunuyor ve içeriğinde bulunan susam tohumu yağı ile de dudakları nemlendirirken besliyor.

MERVE BOLUĞUR VE ADRİANA LİMA_0.jpgMERVE BOLUĞUR VE ADRİANA LİMA_2.jpgMERVE BOLUĞUR VE ADRİANA LİMA_4.jpgMERVE BOLUĞUR VE ADRİANA LİMA_5.jpgMERVE BOLUĞUR VE ADRİANA LİMA_7.jpgMERVE BOLUĞUR VE ADRİANA LİMA_10.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir