Meryem Uzerli

Pozitif enerjisi ve sıcak tavırlarıyla bizi her seferinde kendine hayran bıraktıran Meryem Uzerli, şimdi de kendi kozmetik markasıyla gündemde.

Geçtiğimiz günlerde Meryem’den gizemli bir davetiye geldi. Aldığımız bilgiye göre kendi adıyla çıkaracağı kozmetik ürünlerini önce güzellik editörlerine tanıtacaktı. Grand Tarabya Hotel’deki süitinde aldık soluğu. Çok heyecanlıyız ama o bizden de heyecanlı. Tüm sıcaklığı ve doğallığıyla hepimizle tek tek tanışıyor. Özetle, Meryem yaklaşık iki buçuk yıldır kendi markası için çalışıyormuş. Bu çalışmalarının ürünü ise Ocak ayında satışa sunulacak beş parçadan oluşan göz makyaj seti. Bu arada Meryem’in oyunculuktan önce beş yıl makyaj artisti olarak çalıştığını biliyor muydunuz?

Kendi kozmetik ürünlerini yaratmaya nasıl karar verdin? Çıkış noktan ne oldu?

Ben tam bir maskara tutkunuyum. 12 yaşımdan beri kullanıyorum. Bu zamana kadar sayısız maskara kullandım ve hep mükemmel maskarayı aradım.

Hepsinin özelliği farklı oluyor ve istediğim tüm özellikleri tek bir üründe bulmak kolay olmuyordu. Çevremdekilerse bana sürekli maskara konusunda sorular soruyorlardı. Ben kendi maskaramı yapmak istiyorum dedim ve işe böyle başlamış olduk. Koleksiyondaki ürünlerinden bahseder misin?

Aslında esas amacımız farklı özellikleri bulunan ve herkesin ihtiyacını karşılayacak mükemmel maskarayı yaratmaktı, tki maskara ürettik. Bunun yanında kajal, eyeliner ve bir de far paleti var.

Peki üretim süreciniz nasıl oldu?

Yoğun ve yorucu bir süreçti. En iyi ürün için gerçekten çok çalıştık, çok ürün denedik, çok gezdik. Almanya ve İtalya’da, dünya devi markalara üretim yapan kozmetik endüstrisinin en seçkin üreticilerinin uzmanları ile yaptığımız çalışmalar sonucu 5 ürünlük bir setimiz oldu.

Meryem Uzerli_0.jpgMeryem Uzerli_10.jpgMeryem Uzerli_16.jpgMeryem Uzerli_25.jpgMeryem Uzerli_8.jpgMeryem Uzerli_18.jpgMeryem Uzerli_26.jpgMeryem Uzerli_24.jpgMeryem Uzerli_6.jpgMeryem Uzerli_11.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

64 + = 72