Mezuniyet balo kıyafetleri 2016

Kahkahalarla gülmeye, hayatımızda biraz olsun nükteye o kadar açız ki Mezuniyet balo kıyafetleri 2016 için komik bir şey yazalım, hiç değilse okuyanların yüzünde bir gülümseme belirsin düşüncesiyle “Popolar Firarda” deyiverdik. Yok, vizyona girecek yeni bir filmden bahsetmiyorum. Çok hoş bir film ismi olur, ayrı. Yepyeni bir moda akımı söz ettiğim: Göğüsler, bacaklar derken popolar da özgürlüklerini ilan etti. Hem bu trendin liderliğini ünlü yıldızlar, şarkıcılar yaptı. Yani emin adımlarla, güldür güldür geliyor bu firar hareketi.

Şimdi diyeceksiniz ki, yahu ülkemizde kadınlar rahat rahat dolaşamıyorken, ana caddede tecavüze uğruyorken bu ne cesaret? Haklısınız da. Ama işte tecavüze uğruyoruz diye, eve kapanacak, giyim kuşamımızı değiştirecek halimiz yok.
Bu popo harekatına bire bir Paris Moda Haftası’nda, şanssızlığına mı, bilemedim. Sessiz sakin bir arkadaşımla lüks bir markanın dükkanında aheste dolanırken birdenbire bir karışıklık oldu ve başımı kaldırmamla, oldukça düşük bel bir jean pantolon içinden selam veren bir popoyla burun buruna geldim. Her ne kadar bu anı Snapchat’le belgelemek istesem de Kanye West’in korumaları, bu gazetecilik refleksimi yüz ifademden anlamış olacak ki, zıplayarak iki yanımda beliriverdiler.

İşte o an kendime “kapağa kesinlikle popolar firarda” yazıyoruz dedim. Kanye VVest’in poposu alışverişine devam ederken biz de şaşkın surat ifadelerimizi yanımıza alarak. Tabii benim bahsettiğim popolar firarda trendi bu kadar vulgar değil. Ben gayet estetik bir şeyden söz ediyorum.

2015 – 2016 Balo Mezuniyet Elbise Modelleri | Elbise Modelleri Modaquaz

2015 - 2016 Balo Mezuniyet Elbise Modelleri | Elbise Modelleri

En güzel balo elbiseleri | Elbise modelleri Modaquaz

En güzel balo elbiseleri | Elbise modelleri

2015-2016 Mezuniyet Elbiseleri | Eğlence ve Yaşam Portalı Modaquaz

2015-2016 Mezuniyet Elbiseleri | Eğlence ve Yaşam Portalı

2016 Mezuniyet Elbiseleri Modelleri | Aktif Moda Modaquaz

2016 Mezuniyet Elbiseleri Modelleri | Aktif Moda

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir