Mini Etek Ve Şort Örnekleri

Özelliklerden dolayı tasarımcılar ve ünlü markalar yeni sezon kreasyonlarında değişik şort örnekleri ile göz boyamaya devam etmektedir.

Eski yıllarda kotlar kesilerek yırtık kot şeklinde ya da şort haline getirilerekgiyilirdi. Fakat zaman geçtikçe ve talebin artması ile birlikte bayanların %30′u en az haftanın 1 günü şort giymektedir. Özellikle yaz aylarında,yazlık bölgelerde mayo, bikini üstlerine ya da tamamen şort kullanımı tercih edilmektedir. Şortla yapılan kombinlerde oldukça şık ve sportif bir hava kazandırmaktadır. Renklerin farklı kullanımı ile de rahatlıkla kombine edilen şortlar, takılan aksesuara göre şık ve göz alıcı olabildiği gibi, spor ve masum bir görüntü oluşturabilmektedir de.

Beyaz şort ile farklı renklerdeki kemer kombini güzel bir tişört ve ayakkabı ile tamamlanabilmektedir. Zımba modası şortlara da yansıyarak farklı örneklerin tasarlanmasına neden olmuştur. Bu sezonda yine mini etek örnekleri kendini göstermektedir. Her mekanda rahatlıkla giyilebilen mini etekler bayanlar için ideal bir seçenek durumundadır. Kısa etek örnekleri 2016 sezonun için farklı renklerle hazırlanmış ve meraklılarına sunulmaktadır. Ünlü markaların yeni sezon koleksiyonlarının hemen hemen hepsinde farklı model ve renklerde kendi modanızı oluşturabileceğiniz kısa etek tasarımları yer almaktadır.

Önümüzdeki sonbahar ve kış sezonu da göz önüne alınarak, kadife modellerden tutunda, kalem eteklere, pileli etek örneklerine kadar dikkat çekici özellikte 2016 kısa etek örnekleri vitrinlerde ve internet ortamında yeri almıştır. Bu sezon Plaj modası içerisinde en çok tercih edilen modeller arasında Tulum Şort Örnekleri yer almaktadır. Her yaş grubunun modaya ve görünüşe önem verdiği bir dönemde bütün kıyafet detayları oldukça önemli bir konumdadır. Görüntüsü şık ve kullanımı oldukça rahat olan straplez şort tulum örnekleri, Küçük takılarla ya da farklı aksesuarlarla da spor görüntüsü dışında kullanılabilme özelliğine sahip bir modeldir.

2014 2015 Trendi Etek Görünümlü Şort Skirt Short Kombin ...Sokak modası örnekleri...Bayan Günlük Mini şort ve kombin DevamıEkoseli Mini Şort Etek Modelleri ve Renkleri OXXO'da | OXXO | OXXObershka ile daha şık bir yaz! konusunda bulunan Bershka mini şortmini-etek-ve-sort-ornekleri_1.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir