Mini gece elbise modelleri

Doğum günü,düğün gibi özel davetler kadınların giyimlerine en çok önem verdiği yerlere örnektir. Genelde bu tür yerlerde hanımlar çok parçalı kıyafetlerden ziyade daha narin ve kadınsı duran elbiselere yönelirler. Her yönüyle diğerlerinden farklı olmak, dikkatleri üzerinde toplamak, kendinden söz ettirmek ve biraz da beğenilme duygusunu doruklarda yaşamak isteyen hanımların ilk tercihi mini gece elbiseleri olur. Dikkat çeken bacak dekoltesi, tatlı görünüm ve daha belli vücut hatlarıyla mini elbiseler kadınları daha iddaalı kılar.

Gece elbiselerinde, geceyi temsil etmesi, rahat takı ve ayakkabı kombini, daha ince göstermesi ile siyah renk en çok kullanılan, vazgeçilmeyen renktir. Gece kıyafetlerinde koyu renkler daha fazla rağbet görür.

Bununla beraber özellikle yaz sezonlarında moda renkler arasında bulunan açık tonlar da ilgi gören mini elbise renkleri arasındadır.

Gece elbiselerinde kadınlar davete gidecekleri zaman hazır giyim alırken kendilerinin önemli günlerinde özel dikime başvururlar. Son moda olan asimetrik kesim mini gece elbiselerinde de yerini almıştır. Eskiden olduğu gibi metal veya benzeri aksesuarlar elbiseyi tamamlarken gece elbiselerinde parlak aksesuara daha yoğun ilgi vardır.

.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir