Moda saç modelleri

Hem erkeklerin hem de bayanların en çok dikkat ettikleri yerleri olan saçlar bu sene de yeni moda saç modelleri ile karşınızda. Her çeşit saç kesimi ile farlılığınızı ve tarzınızı oluşturacaksınız. Geçtiğimiz sezon genel de kısa saç modelleri moda iken bu sezon bayanların saçlarını uzatmaları iyi olacak. 2015 yaz sezonun da uzun saçlar özellikle de ombre adı verilen boyalı saçlar oldukça moda. Yine uzun saçlara atılan gölge boyaları geçtiğimiz sezon başladı ve bu sene de oldukça popüler olacak.

moda saç modelleri arasın da uzun saçta kahkül modelleri, dağınık topular, atkuyrukları ve salaş olarak adlandırılan dalgalı ve kabarık saç modelleri bu senenin trend saç modelleri arasın da yerini alacaktır.

Yine bu sezonun moda saçları olarak bohem saç modelleri, örgü saç modelleri, topuz, ıslak görünümlü saçlar, iri dalgadan oluşan saçlar bu senenin moda saç modelleri arasındadır.

Zevkler ve renklerin tartışılmayacağı gibi her kadın kendi yüz tipine uygun saç modellerini tercih etmelidir. moda saç modelleri bunlardır ama siz de kendi modanızı yaratabilirsiniz.

.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir