Bazılarının Modası Geçmez

Kadınların moda ve dikkat çekme yarışında, kendilerini daha idaalı ve kadınsı hissettikleri için asla vazgeçemedikleri abiyeler, her sezon moda dünyasındaki önemini korumaktadır. Abiyelerin kadınların dünyasındaki önemi, tasarımcıları bu alanda çeşitli çalışmalara yönlendirmiştir. Sıkça temin edilen bir ürün olmadığından abiyelerde modası geçmeyen modelleri kullanmak daha iyi bir seçim olacaktır. Farklı ayakkabı, çanta, aksesuar ile bazı abiyeler daha uzun süre kullanılabilir.

Dikkat çeken omuz dekoltesi ile kısa ve uzun straplez, daha kadınsı bir görünüm veren dantelli modeller, tatlı ve şık duruşu ile prenses kıyafetler, ilgiyi arttıran yırtmaç detaylı abiyeler modası geçmeyen abiye modelleri arasındadır. Vücutlarını ortaya koymak isteyen hanımların vazgeçilmezi balık abiyeler ve şifon modeller abartılı taşlar ile süslenmeyip parlak kumaşlar olmazsa modası geçmeyen modeller arasında yerini korur.

Modası geçmeyen abiyeler içinde kesin yerini koruyan siyah abiyelerdir. Her türlü mekanda kurtarıcı olan, risk almayı sevmeyen veya istemeyen bayanların rengi olan siyah, her sezona damgasını vurur ve asla modası geçmez. Lakin siyah abiyelerin de modası geçmemesi için abartılı taş ve parlaklıktan uzak durması lazımdır.

yeni sezon abiye elbise

kısa abiye modelleri

2015 abiye modelleri

2015 abiye modelleri

modası geçmeyen abiye

yeni sezon abiye elbise

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

47 − 37 =