MOLA Cunda Hotel

Ödüllü mimarların ortak çalışmasıyla Ege Denizi’ndeki beşinci büyük ada Cunda’da yer alan ‘MOLA Cunda Hotel’ tamamen çevre dostu malzemelerle yapılan bölge dokusuna uygun bembeyaz mimarisi, otantik lezzetleri ve konforuyla misafirlerini ağırlıyor.

Oteldeki deluxe oda sayısı.

Oteldeki yekpare sedir ağacından yapılmış masanın yaşı. Aydınlatmalar ve tasarım mobilyalar, Rum mimarisinden esinlenerek tasarlanmış ve her biri el yapımı.

coğrafyasının nadide köşesi. Doğal koyları denizi kucaklıyor, ılık esintisi ve yemyeşil

sokaklara sinmiş zeytin kokusuyla büyülüyor.

MOLA Cunda’nın uzman terapistleri, masaj hizmeti veriyor. Otel, misafirleri için her gün yoga workshopları gerçekleştiriyor.

Misafirler özel olarak hazırlanmış bisiklet rotalarını gösteren haıita ile adada gezebiliyor, tarihi sokakların arasında dolaşabiliyorlar.

Toplantı odasıyla kurumlara yönelik profesyonel imkanlar sunuyor. Yaz kış hizmet veren MÖLA Cunda, tüm odalarda ve ortak alanlarda yerden ısıtma ile sıcaklık konforu da sunuyor. Tüm bunların yanında otel içinde ve dışında farklı aktivite seçenekleri yer alıyor.

Cunda adasının çevresindeki irili ufaklı ada sayısı. Otel misafirlere özel turlar düzenliyor. İstenirse dalış, yüzme keyfi ve yemek için aralar veriliyor.

Yelkenli meraklılarına ise yelkenli gezileri organize ediliyor. Kurumsal organizasyonlar için ise yelkenliler ile profesyonel kaptanlar eşliğinde takım ruhu canlandırılıyor.

Tüm bunların yanında Cunda’da kite surf (paraşüttü rüzgar sörfü) ile denizin üstünde uçarcasına sörf de yapılabiliyor.

MOLA Cunda Hotel_5.jpgMOLA Cunda Hotel_6.jpgMOLA Cunda Hotel_0.jpgMOLA Cunda Hotel_7.jpgMOLA Cunda Hotel_4.jpgMOLA Cunda Hotel_3.jpgMOLA Cunda Hotel_1.jpgMOLA Cunda Hotel_2.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir