Mor elbise modelleri

Mor hayatımızda olmazsa olmaz en çekici ve asil renklerden biridir. Zarafeti ve lüksü sembolize eder , seksi bir görünüm verir.insanlar üzerinde birçok olumlu etki yaratması sebebiyle rahatlıkla tercih edebileceğimiz bir renktir.Durum böyle olunca özellikle kadınlar arasında sıklıkla kullanılmakta ve modaya uygun mor elbise modelleri tasarlanmaktadır.

Mor gece kıyafetlerini tercih eden tercih eden kadın sayısı son dönemlerde artmaktadır çünkü her kadın kendini çekici gösteren elbise ve modellere bayılır. İnsanlarda esrarengiz duygular uyandıran bu rengin özellikle açık tonları son dönemlerde plajlarında vazgeçilmezi olmuş bikini , mayo çanta tasarımlarında sıkça kullanılmıştır.düğünlerde abiye modellerde de çokça kendini göstermiş çeşitli kesimler , dantel süslemeler ve işlemelerle giyenleri son derece şık göstermiştir.Mor rengin yalnızca kadınlar için değil erkekler içinde son derece önemli olduğu bilinen bir gerçektir. Pek çok erkek bu rengin kadınları daha çekici gösterdiği fikrindedir.

Günlük hayatta da yoğun olarak kullanılan ‘’ mor ‘’spor firmalarının da ilgi odağı olmuştur önemli spor ayakkabı markaları bu rengin popülaritesini arttırmış hatta ünlü spor kulüpleri tarafından da tutulan bir renk olmasını sağlamıştır.

.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir