Mükemmel Cilt Bakım Ürünleri

EVDE DENEYİN

The LifeCo Bodrum Saf mutfağı şefi Fazlı Alaşahin’den badem

Malzemeler

1 bardak çiğ (kavrulmamış) badem 3 bardak içme suyu Bademleri minimum 7-8 saat suda bekletin. Suyunu süzdükten sonra blender’a koyup üzerine 3 bardak içme suyu ilave edin. Blenderde karıştırdıktan sonra hazır.

hazırladığı kaju peynirli salata enfes! Yemekten sonra yürüyüş… Ardından yoga dersi… Hamamda kese ve köpük masajı ile bitiriyorum, yaptırıyorum. Tüm bu bedensel faaliyetlerin sonunda, bebek gibi ve cidden hafiflemiş hissediyorum. Yemekten sonra nefes terapisine iniyoruz. Doğru nefes gerçekten çok iyi hissettiriyor, denemenizi tavsiye ederim.

MORPHEUS KAPIYI ÇALINCA…

Çıkışta bir bardak juice bizi karşılıyor ve yatma zamanı! Yatmadan önce Instagram’da yemek bloglarına göz atıyorum. Kendime bir tür görsel işkence yaparken uyuyakalmışım. Rüyamda Matrix filminin içindeyim. Lateks tulumumun fermuarını zorlukla çekmeye çalışırken, Morpheous iki hap uzatıyor. Acaba hangisi zayıflatır diye karar vermeye çalışırken, kapı sesiyle uyanıyorum. Bir LifeCo insanı, bir bardak sarı içecek ve iki tablet uzatıyor. “Bu detoks kesinlikle algılarımı açtı”, diye düşünüyorum. Bunların yağ yakımını hızlandırdığını duyunca, hızlıca mideye indiriyorum. Saat 08:15’de yürüyüş var. Etrafta yazın canlılığından eser yok ama Bodrum yine de fıstık gibi! Kahvaltıda frambuazlı chia pudingi, elma ve muzdan oluşan bir tabak meyve var önümüzde. Afiyetle yiyorum ve inanır mısınız meyvelerin hepsini bitiremiyorum! Ve size küçük bir dedikodu: Bizimle gelen birkaç editörün, sabah ilk iş soluğu Migros’ta aldığını, peynir ekmekle sahilde kahvaltı ettiğini duyuyorum. Öğlen yoga ve

sonra sahil yürüyüşü, akşam masaj… Öğle yemeğinde karnabahardan yapılmış suşi yiyoruz. Lezzeti bildiğiniz gibi! Akşam pirinç yapraklarına sarılmış humuslu dürüm salata, aklıma gelen çılgın dürüm görüntülerini ilk çatalda yok ediyor. Her şey cidden çok lezzetli. Gelelim itiraflara: Benim aslında yemek yeme alışkanlığım var. Yani aç olmasam da, akşam eve gittiğimde yatana kadar mutlaka bir şeyler tıkınıyorum. Durum böyle olunca akşam odama gittiğimde beynim bana çılgın oyunlar oynamaya başlıyor. Mini bara bakıyorum, ama bomboş! Sabah kalkıp ilk iş tartıya çıkıyorum. 2 kilo 300 gram verdiğimi görünce çılgınca dans etmeye başlıyorum. Son gün sadece içeceklerle besleneceğiz. Sabah yürüyüşü ve yogadan sonra damardan C vitamini alıyoruz ve bu enerjiyle bikinileri giyip sahile denize girmeye iniyoruz. Neticeye gelirsek: Bu detoks hiç de korktuğum gibi değildi. Üç günün sonunda kendimi çok hafif, mutlu ve iyi hissettim. Bedenim gibi ruhum da arınıp rahatladı. Bu deneyimi günlük hayatta kendi başıma uygulayamayacağım için, disiplinli ve donanımlı bir merkezin sonuçta etkisi büyük. Bu arada uzmanların önerisi en az dört gün uygulanması. Genel olarak detoks ve diet yapmanın kışın ekstra motivasyon gerektirdiğini düşünecek olursak, size The LifeCo’nun Phuket’te açılan merkezini öneririm.

BUNLARA DİKKAT

Siz siz olun detoks merkezine giderken bunları yapmayıı

Otelde makyaj yapmayın. Gerçekten komik duruyor.

Parfüm sıkmanıza da hiç gerek yok. Ağır kokularla ne kendinizi ne de başkalarını rahatsız etmeyin.

Çantanızda acil durumlar için sakladığınız kraker, şeker, çikolata varsa gitmeden önce hepsini çıkarın.

Ve lütfen takma kirpiklerinizi evde bırakın!

Mükemmel Cilt Bakım Ürünleri_9.jpgMükemmel Cilt Bakım Ürünleri_3.jpgMükemmel Cilt Bakım Ürünleri_23.jpgMükemmel Cilt Bakım Ürünleri_15.jpgMükemmel Cilt Bakım Ürünleri_14.jpgMükemmel Cilt Bakım Ürünleri_6.jpgMükemmel Cilt Bakım Ürünleri_17.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir