Nike Spor Ayakkabı Modelleri 2017

İşi gereği spor ayakkabıları stilinden çok performansına göre değerlendiren Emirhan, yaptığı spora uygun ayakkabıyı giymeye önem veriyor. Aynı zamanda spor ayakkabı demek özgürlük demek onun için! Emirhan ona bu ozgurlugu yaşatan Nike’ın yenilikçi tavrına hayran.

Ayakkabı dolabınızın ne kadarı spor ayakkabıların istilası altında?

Hem işim nedeniyle hem de günlük yaşamımda rahat giyinmeyi sevdiğim için ayakkabı dolabımda ağırlıklı olarak spor ayakkabılar var.

Spor ayakkabıda sizin için performans mı, rahatlığı mı yoksa görünüm mü daha önemlidir?

Ayakkabının görünümü ve tarzıma uygun olması tabii ki çok önemli. Özellikle günlük ayakkabılarda görünüm öne çıksa da koşarken koşu ayakkabısı, egzersiz yaparken de egzersiz ayakkabısı giymek ve ayakkabılarınızı ayağınızın basışına uygun seçmek gerekiyor.

Çalıştığınız markadan önce ve sonra spor ayakkabılarla olan ilişkiniz nasıl değişti?

Nike’ın spor giyime olan yenilikçi yaklaşımını çok seviyorum. Günlük giyimde de tasarım ve renk anlamında hoşuma giden pekçok model var. Ayağınızdaki spor ayakkabıdan biraz bahseder misiniz?

Şu an ayağımda ‘Nike Air Max 1’ var. Bu model Nike’ın en ikonik sneaker’larından biri ve Air Max’ ailesinin de ilk üyesi.

nike-erkek-spor-ayakkabı-modelleri-2017.jpgNike-ayakkabı-modelleri-bayan-2017.jpg2017-nike-ayakkabı-modelleri.jpgYeni-Sezon-Nike-spor-Ayakkabı-Modelleri-2017.jpgnike-ayakkabi-modelleri-2016.jpgNike-ayakkabı-modelleri-2017.jpgNike-Basketbol-Ayakkabı-Modelleri-2016.jpgnike-bayan-spor-ayakkabi.jpgyeni-sezon-nike-spor-ayakkabi-modelleri-pembe-fikir-kadin-ve-.jpgwmns-nike-air-max-2017-original-detail.jpg2017-nike-erkek-spor-ayakkabı-modelleri.jpg2017-Nike-ayakkabı-modelleri.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir