Nur yerlitaş elbise tasarımları 2016

Nur yerlitaş ile söyleşimiz;

Online alışveriş yapar mısınız?

Vintage parçalar almak için online alışveriş yapmayı seviyorum. Bu şekilde muhteşem tasarımlar bulabiliyorum. Peki, favori yemeğiniz?

Lezzetli yemekleri seviyorum. Sanırım canımın çektiği her şeyi de yiyorum! İsinizin bir parçası olarak sürekli seyahat ediyorsunuz. Bunun olumlu ve olumsuz yönleri neler?

Bazen fazla geliyor. Havaalanında geçirilen vakitler ve beklenen sıralar beni yoruyor. Fakat diğer yandan bu kadar çok gezebilme ve farklı yerler görme imkânına sahip olmak muhteşem bir his. Çekim için çok beğendiğim bir yerdeysem biraz daha kalıyorum ve etrafı keşfediyorum. Fakat ziyaret ettiğim çoğu yerde, gördüğüm mekân ya otel ya da havaalanı oluyor ne yazık ki. Seyahatlerden çok şey öğrendiğim bir gerçek. Farklı kültürler tanımak çok eğlenceli.

O zaman, en sevdiğiniz lokasyonu öğrenebilir miyiz?

Kosta Rika’yı çok seviyorum; doğası muhteşem. Ayrıca ekonomik turizmi desteklemelerinin de hoş bir davranış olduğunu düşünüyorum. Neresi için ‘evim’ diyebilirsiniz?

Şu an New York’ta kendimi evimde gibi hissediyorum. Burada mükemmel insanlarla tanıştım ve iyi arkadaşlıklar kurdum. Artık başka yerde yapabileceğimi sanmıyorum. Keşke doğduğum yerdeki arkadaşlarım da buraya gelseler; onları gerçekten çok özledim!

Bir giysi olsaydınız, bu ne olurdu?
Şapka olurdum çünkü en güzel manzaraya sahip. Doğduğunuz yer olan Almanya, Freiburg im Breisgau’yu ne kadar sıklıkla ziyaret edebiliyorsunuz? Şovlar biter bitmez soluğu orada alıyorum. Paris’e çok yakın o yüzden Noel’i ailemin yanında geçirebiliyorum.

Sizin için tipik bir Alman profili nasıldır?
Dakik, verimli, birayı seven, iyi sosis ve ağır yemek yiyen… Model olmasaydınız, hangi mesleği tercih ederdiniz?
Model olmasaydım sanırım bir süre yurt dışında mimarlık okurdum. Kendinizi bes yıl içerisinde hangi noktada görüyorsunuz?

Umarım şimdi olduğum kadar mutlu olurum ve tutku duyduğum şeyleri gerçekleştirme şansım olur.

Nur yerlitaş abiye modelleri | Elbise modelleri

2016 Askılı Elbise Modelleri | Bilgili Bayanlar - Türkiyenin En

Nur Yerlitaş Abiye Modelleri 2011 - Modaravza | Tesettür Giyim

Nur Yerlitaş Abiye - Modaloji 2015 2016 Türkiye'sinin kadınlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir