Olgun Cilt Bakımı

High-Tech: Yaşlılığın sinyallerine karşı mücadele edebilmek için yeni bir yaklaşım. Cildin dokusunu ve sıkılığını gözle görülür şekilde düzeltiyor. Sisleya L’lntegral Anti-Age bakım kremi, SISLEY, fiyatı belli değil. Kült: 10’uncu yıl için sınırlı sayıda piyasaya sürülüyor. Orchidee Imperiale bakım kremi, GUERLAIN, il 610. Gevşeme karşıtı: Bu krem yüz çevresini yeniden şekillendirmek için yer çekimine savaş açıyor. Capture Totale La Creme Multi-Perfection, DIOR, 6645. İpeksi: Yüz çevresinin yeniden yapılanmasını sağlıyor. Sublimage La Creme, CHANEL, ti 254. Bitkisel: Safran çiçeğinden elde edilen aktifleri çizgilerin açılmasını sağlıyor. Nuxuriance Ultra Global Anti-Age bakım kremi, NUXE, 6220.

UV KARŞITI SAVUNMA SİLAHLARI

Güneş ışınları cilt yaşlanmasının ilk hızlandırıcılarıdır. UV koruyucu içeren bu kremlerle bir taşla iki kuş!

Yenileyici: 50 SPF’yle güneşten koruyor, patentli polifenollerle kolajen sentezini uyarıyor. Age Smart Dynamic Skin Recovery gündüz kremi, DERMALOGICA, 6384. Enerji verici: 30 SPF’li bu ürün hücreleri canlandırıyor. Q10 Plus kırışık karşıtı gündüz kremi, NIVEA, 644.90. Hafif doku: Tüm cilt tiplerine uyum saplayan 20 SPF’li krem kolayca emiliyor. Creme Divine gündüz kremi, L’OCCITANE, 6321. Yer çekimi karşıtı: 30 SPF içeriyor, bir yandan da cildi sıkılaştırıyor. Süper Multi-Corrective Cream gündüz kremi, KIEHL’S, 6210.


OLGUN CİLDE ÖZEL KONFOR

Östrojen azlığından kaynaklanan cilt bozukluklarına karşı etkililer.

Gece onarımı: Cildi yeniliyor, yüz konturunu sıkılaştırıyor. Neovadiol Nuit gece bakım kremi, VICHY, 6118. Boyun ve göğüs dekoltesi için: Doğal hyalüronik asit oluşumunu uyarıyor. New Dimension Creme Cou et Decollete dekolte bölgesi için bakım kremi, ESTEE LAUDER, 6386. Toparlayıcı: “Işığı dağıtma teknolojisi”yle lekelerin görünümünü azaltıyor. Benefiance Nutri Perfect gündüz bakım kremi, SHISEIDO, 6339.

ÇALIŞKAN 30’LAR

Yoğun tempolu şehir hayatının, stres ve çevresel etkilerin ciltteki hasarlarını en aza indiriyorlar.

Gözler için: içerdiği 7 peptitle yorgunluk izlerine karşı savaşıyor. Pep-Starl göz çevresi bakım kremi, CUNIGUE, 695. Tazelik hissi: Bitki özleri yorgunluğu, oksidalif stresi ve uykusuzluğu hedef alıyor. Multi Active Jour gündüz bakım kremi, CIARINS, 6274.

Akdeniz doğasının cildinize dokunuşu

Le Petit Marseillais’nin hikâyesi…

Le Petit Marseillais; samimiyetin, gülümseyen insanların, canlı renklerin, güzel kokuların anavatanı Akdeniz’de doğdu ve büyüdü. 1986’da markalaşmasından sonra Akdeniz’den gelen doğallığı ve içtenliği dünyanın bambaşka yerlerine taşıdı. Nereye giderse gitsin, kalbi hep Akdeniz için atmaya devam etti. Tıpkı logosundaki Marsilya Limanı’ndan denizi izleyen çocuk gibi. Bu küçük çocuk, markanın sadeliğini ve samimiyetini simgeliyor.

Le Petit Marseillais, Akdeniz’den gelen doğallığıyla artık Türkiye’de.

“Fransa’nın en yeşil markası”

Le Petit Marseillais ürünleri, içeriklerini geleneksel yöntemlerle topladığı gerçek meyve ve çiçek özlerinden alıyor.

Üstelik formülü kadar ambalajları da doğaya saygılı ve geri dönüşümlü malzemeden üretiliyor. Gösterdiği bu duyarlılık ona Fransa’nın en “yeşil” markası unvanını kazandırdı.

Duş jelleri

Le Petit Marseillais duş jelleri, cilde uyumlu pH seviyesi ve paraben içermeyen formülüyle cildinizi yumuşatıyor, kolay durulanan köpüğüyle de teninizde benzersiz bir koku bırakıyor.

Bakım kremleri

Le Petit Marseillais; el kremi, dudak kremi ve vücut losyonuyla komple bakım sunuyor. İçeriğindeki shea butter, tatlı badem ve argan yağıyla kuru ciltlerin gün boyu beslenmesine ve nemlenmesine yardımcı oluyor, güzel kokmalarını sağlıyor. Ayrıca aloe verave balmumu içeriğiyle çatlamış kuru ciltleri onarıyor, güzel kokmalarını sağlıyor.

Akdeniz’in ışıltısını cildinizde hissedeceğiniz Besleyici Kuru Yağ ve Onarıcı Yağ, sizi ipeksi dokusu ve eşsiz kokusuyla şımartıyor.

Besleyici Kuru Yağ, diğer vücut yağlarından farklı olarak yapışkanlık hissi bırakmadan kısa süre içinde kolayca emiliyor.

Onarıcı Yağ ise yoğun formülüyle cildinizi derinlemesine besleyerek onarıyor.

Estetik alanındaki bir gelişme, bu konudaki en çekimser, hatta en “anti”ci, yani müdahalesiz yaş almak isteyenler grubunun dahi ilgisini çekiyor. İsviçre’nin Cenevre şehrinde bulunan laboratuvarda “dinamik dolgu”yla tanıştık.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 30 = 32