Önümüzdeki Yıl Neler Moda Olacak?

Mert Alaş’ın Dsquared2’nun İlkbahar-Yaz 2017 Erkek Koleksiyonu için yaptığı kampanya çekimi, ünlü moda fotoğrafçısının kendi Instagram’ından paylaştığı Miley Cyrus kareleri kadar iyi.

Dövmeli bedenlerin moda olan çekiciliğine kapılan çekim, ‘bromance’i sunuyor (‘bromance: brother ve romance kelimelerinin iki yakın erkek arkadaşı tanımlamak için bir araya gelmesi).

Dioressence stiletto’ları aşırı ince ve yeniden tasarlanmış deri kaplı topukları, yumuşak tabanıyla kalbimizi çalıyor. Kontrast renklerdeki skalasıyla “it ayakkabı’, 10 ve 7 cm. topuk uzunluklarında satışa sunuluyor.

Akademi Ödülleri 88. kez 28 Şubat’ta dağıtılacak. Oscar adaylarından iki isim hemen göze çarpıyor. 25 yaşındaki Jennifer Lawrence’ın 4. kez ‘Joy’ ile adaylığı ve 41 yaşındaki Leonardo DiCaprio’nun ‘The Revenant’la adaylığı. Lawrence, filme rağmen aday olmasıyla eleştiriliyor. Leonardo ise bizce artık çok sıkıcı.

Eddie Redmayne da The Danish Girl’ filmiyle En iyi Erkek Oyuncu Oscar’ına aday. 12 Şubafda ressam Einar Wegener’i yani bilinen ilk transeksüel Lili Elbe’yi canlandıran oyuncu Akademi heykelini kesinlikle eve götürmeli. Çünkü bu film cidden çığır açıcı.

Hermes eşarbını bu defa panterler için tasarladı. Efsane baskılarına şimdi de Robert Dallet’nin resimleri ekleniyor. Ressam, kedilere olan aşkını, büyük kedileri koruyan organizasyon Panthera için çizdiği eşarp görselleriyle gösteriyor. Eşarp, Hermes 395 USD

Önümüzdeki Yıl Neler Moda Olacak?_15.jpgÖnümüzdeki Yıl Neler Moda Olacak?_16.jpgÖnümüzdeki Yıl Neler Moda Olacak?_18.jpgÖnümüzdeki Yıl Neler Moda Olacak?_23.jpgÖnümüzdeki Yıl Neler Moda Olacak?_22.jpgÖnümüzdeki Yıl Neler Moda Olacak?_20.jpgÖnümüzdeki Yıl Neler Moda Olacak?_17.jpgÖnümüzdeki Yıl Neler Moda Olacak?_3.jpgÖnümüzdeki Yıl Neler Moda Olacak?_5.jpgÖnümüzdeki Yıl Neler Moda Olacak?_13.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir