Örgü hırka modelleri

Günümüzün vazgeçilmez kıyafetleri arasında her tarza uygun kombin oluşturulabilmesi ve herkesin kendi tarzını sergilemesine olanak vermesi sebebiyle hırkalar yer almaktadır .

Birçok seçkin marka hırkalarda farklı tasarımlarıyla karşımıza çıkmakta her mevsime uygun trendlerle mağazalarda yer almaktadır.hırka modelleri son dönemlerde kadınlar kadar erkeklerinde sıklıkla tercih ettiği modeller arasındadır .Yeri geldiğinde klasik yeri geldiğinde salaş görünümler yaratabilen hırkalara yaka , düğme ve kol detaylarıyla çekicilik kazandırılmaktadır . Yapılan araştırmalar kapşonlu hırka modellerini daha çok erkeklerin tercih ettiğini gösterirken bayanlar ın ise uzun salaş tesettür modellerin daha çok tercih edildiğini göstermektedir.İnternet üzerinden gerçekleştirilen alışverişlerde örgü hırka modelleri şu sıralar yok satmaktadır .Bu modellerden kışlık ve yazlık bir çok ürün tasarlanmakta olup her sezon farklı renk seçenekleriyle alıcıya sunulmaktadır . Düz renklerden oluşan hırkaların alıcıları genelde erkekler olurken bayanlar tercihlerini püsküllü , desenli , kuşaklı modellerden ve asimetrik kesimli hırkalardan yana kullanmaktadır.

Son bahar kreasyonlarının gündeme gelmeye başladıgı bugünlerde merserize ve saç örgüsü modellerin tasarımlarına yoğunluk verilmekte, mat renkler hırkalarda ağırlıklı olarak kullanılmaktadır.

.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir