Orta boylu bayanlara uygun kombin örnekleri

Orta boylu bayanlara uygun kombin kısa boylu bayanlara göre daha avantajlıdır. Giyim konusunda daha fazla çeşit ile özellikle m beden ile çok fazla kıyafet seçeneğine sahiptirler. Orta boylu bayanlara uygun kombin örnekleri çok fazladır. Pantolonlar konusunda bayanlar çok fazla zorlanır. Herkes bedenine göre bir pantolon bulmak için çok fazla uğraşır ancak herkes kolaylıkla bir pantolon bulamaz.

En rahat pantolon bulabilen bayanlar orta boylu olanlardır. Orta boylu bayan kombin yapmak hemen bir pantolon ve üzerine bir bluz beğenmek kolaydır. Dikkat edilecek tek şey beden özellikleridir. 2016 kombin örnekleri açısından eğer kalçalarınız normal ve düzgün ise çok geniş değil ise zaten her tür pantolonu rahatlıkla giyebilirsiniz. Bununla ilgili birçok moda sitesinde pek çok kombin örnekleri mevcuttur. İlgilenen bayanlar araştırarak bulabilir.

Orta boylu bayanlara etek de oldukça yakışıyor. Eğer fizik bakımından düzgün de bir fiziğiniz varsa hem fit görünüp hem de boyunuzu yükseltebilirsiniz. Mesela mini bir kot etek ile rugan bir topuklu ayakkabı giyebilirsiniz. Ayrıca çizgi detaylı ürünler boyunuzu olduğundan daha uzun gösterecektir.

Özellikle çizgili pantolonlar boyunuzu uzun gösterip ayrıca bacaklarınıza daha ince bir görüntü kazandıracaktır. Bu da farklı bir püf nokta olabilir sizin için. Giymeyi düşündüğünüz etek yüksek bel bir etek olacak ise eğer altına bir spor ayakkabı giymek yerine babet giyebilirsiniz. Ancak en şık duracak olan ise dolgu topuklu bir ayakkabı olacaktır.

Kilolu bayanlara uygun kombin örnekleri 2016 | Blog | 3k Moda | Diyet ...

Türbanlı Bayanlara Özel Kombin Örnekleri | Hanımların Dünyası

Orta boylu bayanlara uygun kombin örnekleri | Yazarkafe

... Moda Bayan Modası » Türbanlı Bayanlara Özel Kombin Örnekleri

Türbanlı Bayanlara Özel Kombin Örnekleri

Hanımların Dünyası Editörü iletisim@hanimlarindunyasi.com

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir