Özel Dikim Çocuk Kıyafetleri

ÖZEL DİKİMİN ŞIK ADRESİ

Markayı kurduğumuz 2006 yılından bu yana çocuk kıyafetleri de tasarlıyoruz. Bunu koleksiyona dönüştürme fikriyse ortağım Şerli Keçoğlu’nun yeğeni Pia ve benim yeğenim Deni’nin doğumuyla netleşti Genelde çocuk ve bebeklere özel dikim yapıyoruz.

Doğum günü, vaftiz ve düğünler için tasarlıyor, anneleriyle bir örnek giymek isteyen küçük prensesleri güzel bir masa dünyasına götürüyoruz. Bazen annede kullanılan kumaşı veya farklı bir detayı kızların modeline yansıtıyoruz. Küçük gelin ve damatları giydirmek de bizim işimiz. Yüzde 1 UU ipek ve pamuk kumaş kullanıyoruz. İLHAM KAYNAKLARI “ Çizgi filmler, ‘Alice Harikalar Diyarı’ndaki küçük kız Alice ya da ‘Küçük Prens’ bize ilham verebiliyor. Bazen mimari harikası bir binadan bile etkilenip kıyafet çizebiliyoruz. Çocukların fikirlerini de çok önemsiyoruz. Hayal dünyaları o kadar geniş ve isteklerini bize öyle tatlı anlatıyorlar ki… Onların yorumlarını tasarımlarımızla birleştirip ortaya yeni parçalar çıkarmak bizi inanılmaz mutlu ediyor. İleride imza attığımız tüm çocuk ürünlerini ‘Closh baby’ adı altında toplamayı düşünüyoruz.

TAKİP ETTİĞİ MARKALAR

Mischka Aoki, Studio Aimes, Bonpoint, Il Gufo, MarieChantal Children, Pottery Barn Kids en beğendiğim çocuk markaları. Ayrıca oğlum Ralph için Jacadi, Bonpoint, Kids Story, H&M, Zara Kids ve amazon.com’dan alışveriş yapıyorum.

AGUMİGU’NUN RENKLİ DÜNYASINA YOLCULUK “Agumigu 2013 yılında minikler için yaratıcı fikirleri bir araya getirmek, onlara alışılagelmişin dışında ‘cool’, orijinal ve eğlenceli ürünleri sunmak için doğdu. Amaç, hayata esprili ve renkli gözlüklerle bakan bir koleksiyon ya ramaktı. MİNİK AYAKLAR İÇİN “Renge renk mini makosenler koleksiyonun en dikkat çeken parçaları; yumuşacık yüzde yüz natürel deriden, elde yapılıyor. Elastik bantları ve kaymaz yumuşak tabanları sayesinde, çocukların, adımlarını hissederek ayaklarının üzerinde en sağlıklı şekilde yürümeyi öğrenebilmeleri için özel olarak tasarladığımız bu koleksiyon 36 aydan 3 yaşa kadar farklı numaralarda temin edilebilir.

DUVAR KAĞIDINIZI SİZ YARATIN “Dekoratif ürünlerde süt ve bisküvi şeklindeki oyuncak yastıklarımız en sevilen parçalardan. Minik odalar için tasarladığımız illüstrasyon ve duvar sticker’ları da çok ilginç. Özellikle sticker’lar 13 farklı renkte ve şimşek, Batman, bulut, damla, kalp, yuvarlak, yıldız, üçgen gibi şekillerde dikkat çekiyor. BİR DEMET HEDİYE “The Flower Stork’ buketler şık, zarif ve kesinlikle alışılagelmiş bebek hediyelerden çok farklı bir alternatif oluşturuyor. Çorap, önlük ve tulum gibi yeni doğan bebeğin gardırobunda mutlaka bulunması gereken temel parçalar çiçek buketi ya da pasta tasarımıyla sunuluyor.

Özel Dikim Çocuk Kıyafetleri_5.jpgÖzel Dikim Çocuk Kıyafetleri_2.jpgÖzel Dikim Çocuk Kıyafetleri_3.jpgÖzel Dikim Çocuk Kıyafetleri_14.jpgÖzel Dikim Çocuk Kıyafetleri_1.jpgÖzel Dikim Çocuk Kıyafetleri_10.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir