Pardesü modelleri

Moda denildiği zaman akla her ne kadar açık giyimli bayalar aklınıza gelse de artık tesettürlü bayanlar için de aklınıza gelebilecek her çeşit ve model kıyafet imkanı vardır. Tesettürlü bayanlar için en çok kullanılan pardesülerde de model ve renk seçeneği imkanı sunuluyor. 2015 pardesü modelleri arasın da oldukça modern ve şık pardesü tasarımları sizleri kendilerine hayran bırakacaktır.

pardesü modelleri her sezon hem kumaşı ile hem de tasarımı ile çeşitlilik göstermektedir. pardesü modelleri arasın da en çok tercih edilen pardesü modelleri arasın da Mevlana pardesü modelleri en çok tercih edilen modeller arasındadır. Yaza uygun ince ve tiril kumaşlar ya da penye kumaşlar ile hem şık olacaksınız hem de yaz aylarının boğucu sıcakların da fazla terlemeyeceksiniz.

pardesü modellerinin yanı sıra uzun ya da kısa yelekler, ya da kısa kap modeller de renk ve seçenek oldukça fazladır. Bu senenin pardesü renkleri arasın da yine yaza damga vuracak canlı iç açıcı renkler tercih edilmektedir. Sizde istediğiniz şıklıkta pardesülere sahip olabilirsiniz.

.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir