Park Hyatt Hotel

Toplantılar için sakin ve konforlu mekan mı arayorsunuz? Dinlemeye mi ihtiyacınız var? Doğru adresi biliyor olabiliriz.

Şehrin göbeğindeki otel dingin ve sofistike bir ortam sunuyor.

Konforu sadelik ve şıklıkla birleştirmiş Park Hyatt Hotel de, kendinizi rahat hissetmeniz birinci öncelik. Ofis yaşamının ihtiyaçlarını da göz ardı etmeden dizayn edilen geniş odalar, her an elinizin altında bulunan son teknoloji ürünleri, saatlerce keyif yapacağınız ferah ve gösterişli banyosu, sizi evinizde hissettirecek sıcaklığıyla, 1922’den beri misafirlerini ağırlıyor. Kültür, sanat ve alışverişin en önemli noktası Nişantaşı’nda bulunan otel misafirlerine Türk ve dünya mutfaklarından seçkin ve benzersiz lezzetler sunuyor.

Şehrin en geniş kavlarından birine sahip otelde yerli ve dünya mutfağına özgü en seçkin lezzetler sunuluyor. Spor salonu ve yüzme havuzu da yine sizi şehrin içinde şehir dışı hissiyle karşılıyor.

bir işinizi halletmenin zoruluğu ortada. Park Hyatt Hotel size bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız toplantı odaları da sunuyor. Yoğun bir günün ardından kendinizi dinlendirmek, 20 metrelik havuzunda yüzdükten sonra şezlongunuza uzanıp bir bardak içkiyle kaslarınızı gevşetmek size iyi gelecek. Bu kadar yorgunluğun üstüne Fitness Çenter) yarma ertelemek bir günlük kaçamağınız olsun.

Yemeğin yanında bir bardak şarap iyi gider diyenlerdenseniz, şehrin en geniş şarap kavlarından birine sahip olan bu mekan isteğinizi seve seve yerine getirecektir. Bu lezzetli yemekleri tadarken mekanın yaratıcı iç dekorasyonu ve mimari yapısı ise size görsel bir şölen yaşatacak nitelikte. Ofisinizden uzakta önemli

ister pirinç ister bulgurla, pilavını tonla, lezzeti katla.

Park Hyatt Hotel_1.jpgPark Hyatt Hotel_5.jpgPark Hyatt Hotel_7.jpgPark Hyatt Hotel_0.jpgPark Hyatt Hotel_3.jpgPark Hyatt Hotel_4.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir