Polo Etek Modelleri

Polo etek örnekleri sezonun ilk günlerinden itibaren yoğun bir ilgi görmeyi başardı. Kışlık etekler hem renkleriyle hem de örnekleriyle bayanların beğenisini kazanıyor.

Polo kloş etek örnekleri ise bayanların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Soğuk kış günlerinde şık bir bot ile kombine edeceğiniz kloş eteğiniz içinizi ısıtacak. Her bir detayıyla kendine hayran bırakan sezonun trendleri arasında yer alıyor. Mini etekler spor bot ve çizmelerle kombine edilerek şık bir görüntüye sahip olmanızı sağlıyor. Her daim beğenilen koleksiyonlarla karşımıza çıkan koleksiyonuyla da dikkat çekti. Uzun etekler spor detaylarla süslenerek daha ilgi çekici bir hale getirilmiş.

Uzun süredir genç bayanların beğenerek takip ettiği markalardan biri haline gelen polo sevilen etek örnekleriyle de ilgi çekmeye devam ediyor. Polo etek örnekleri arasından seçim yaparken tarzınıza n uygun modeli seçmenizi öneririz. Fiziksel özelliklerinizi de göz önünde bulundurarak seçim yaparsanız bulunduğunuz ortamda şıklığınızla dikkatleri üzerinize çekeceğinizden eminiz.

Desenli örneklerin bu kadar çok tercih edilmesinin nedenlerinden biri ise her renkle kombine edilebiliyor olmasıdır. Ancak kış sezonunda genellikle polo siyah etek tercih ediliyor. Siyah ve kahverengi tonları kış mevsiminde daha yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.  Her sezon rahat ve kaliteli tasarımlarıyla beğeni kazanan  koleksiyonuyla da yoğun bir ilgi görüyor.

Polo Etek Modelleri_15.jpg

Polo Etek Modelleri_5.jpg

Polo Etek Modelleri_12.jpg

Polo Etek Modelleri_18.jpg

Polo Etek Modelleri_13.jpg

Polo Etek Modelleri_16.jpg

Polo Etek Modelleri_3.jpg

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir