SAÇ TRENDLERİ 2017

GÜÇLÜ VE KESKİN ACI KAHVE

Özellikle beyaz tende kadınsılığı ve masumiyeti simgeleyen koyu kahveler, en kullanışlı renklerden. Taa ki, beyazlar baş gösterene kadar. Boya süresini uzatmak içinse bakımı elden bırakmamalı.

YENİ DÖNEM SAÇLAR

Podyumlardan ilham aldık ve yeni sezon saç trendlerine şöyle bir göz attık.

NİLÂY YALÇINKAYA

Mevsim etkinliğini korumayı başaran kumrallar zamansız saç renklerinden. Yeni sezonda da bir çok saç renginin kombinlendiğine ve sıcak renk geçişlerine şahitlik edeceğiz. Denenmesi gereken trendlerden.

FEMİNEN BAKIR KIZIL

Bu iddialı görünüme sahip olmaya karar vermek kadar, sonrasında canlılığını ve parlaklığını korumak da zor. İşin sırrıysa renginin solmasını önleyecek ve nemlendirecek ürünler kullanmaktan geçiyor.

BU SEFER YARI ISLAK

İnce telli saçlarınıza doğal bir dalga vermek için spreyi kullanın. Geriye doğru tarayarak ıslak görünüm verdiğimiz saçlarımız bu sezon boyut değiştiriyor. Sadece saç diplerine verilen vağı, 24,99 TL bu ıslak efekte sahip olmak için saç diplerinize yağlı bir serum sürüp spreyle sabitleyin. YENİDEN ÇİÇEK

Geçtiğimiz sezon sıkça gördüğümüz çiçekli tokalar podyumlardan günlük hayata geçiş yaptı. Bilginize…

ŞEHİRDE PLAJ KAFASI

Denizden çıktıktan sonra saçlarımızda oluşan o doğal dalgalar için yazı beklememize gerek yok! Saç düzleştiricileriyle bunu yapabilrisiniz. Yıpranmaları önlemek içinse şekillendirme öncesi mutlaka serum kullanın.

FURYASI

Taşlı taçlar ilkbaharyaz döneminde var gücüyle etkisini gösterecek No. 21 podyumları bu konuda bize yön gösteriyor. Hemen bir tane almalı!

EFSANE GÜZELLER

Güzellik ikonlarının sırlarını açığa çıkaııyoruz. Dolgun dudaklar, iri gözler ve masum bir ifade için onlardan öğreneceğimiz çok şey var.

Alamet-i farikası: Dolgun kırmızı dudaklar. Çekici kırmızı dudaklarıyla akıllara kazınan sarışın güzel Marilyn’in makyözleri beş farklı tonda kırmızı ruj kullanarak eldeki tonu yaratıyormuş.Yani ışık-gölge oyunu sayesinde daha dolgun görünmelerini sağlıyorlardı. En ortaya açık, kenarlara koyu olmak üzere ruj ugulanınca dolgunluk hissi oluşuyor, aklınızda bulunsun.

BARBIE BEBEK ETKİSİ

Alamet-i farikası: Masum yüz ifadesi Twiggy’nin asıl sırrı kirpiklerini ok gibi parça parça ayırıp kendi içinde birleştirmesi. Özellikle alt kirpiklere üstteki kirpiklerden daha fazla maskara sürerek daha masum görünüyordu.

SAÇ TRENDLERİ 2017_3.jpgSAÇ TRENDLERİ 2017_4.jpgSAÇ TRENDLERİ 2017_6.jpgSAÇ TRENDLERİ 2017_0.jpgSAÇ TRENDLERİ 2017_11.jpgSAÇ TRENDLERİ 2017_15.jpgSAÇ TRENDLERİ 2017_19.jpgSAÇ TRENDLERİ 2017_7.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir