Bu Yaz Sarı Çılgınlığı

Genellikle genç gelin adaylarının ilgi gösterdiği sarı yazlık nişan elbise örnekleri yeni sezonda yine adından söz ettirmeyi başardı. Her bir detayıyla yoğun ilgi gören koleksiyonda hem klasik hem de trend tasarımlar bulunuyor. Şıklığıyla yaz sezonuna damgasını vuran 2016 sarı yazlık nişan elbise örnekleri detaylarıyla da ilgi çekiyor. Taş detaylarla süslenen  yazlık nişan elbiseleri daha farklı birçok detayla bir araya getirilerek şıklığınıza şıklık katıyor.

Uzun zamandan bu yana nişanlık elbiseler konusunda canlı renklerin tercih edildiği görülüyor. Önceleri birkaç belirli renk tercih edilirken günümüzde sarı yazlık nişan elbise örnekleri yoğun bir ilgi görüyor. Benzer şekilde mavi ve pembe tonlarının da tercih edildiği yeni sezonda hareketli ve neşeli tasarımlar yer alıyor. Sarı yazlık nişan elbiseleri 2016 koleksiyonunda yer alan modeller oldukça geniş bir seçenek sunuyor. Askılıdan strapleze, transparandan mini elbiseye kadar sayısız seçeneğin yer aldığı koleksiyonda genellikle klasik tasarımlar bulunuyor.

Öncelikle straplez modellere değinecek olursak sarı yazlık straplez nişan elbise örnekleri yaz sezonu boyunca sıklıkla karşımıza çıkıyor. Hem uzun hem de mini straplez elbiselerin yoğun bir ilgi gördüğü koleksiyonda mini elbiseler daha çok tercih ediliyor diyebiliriz. Sarı yazlık mini nişan elbise örnekleri neredeyse her renkle kombine edilebildiği için gelin adaylarının beğenisini kazandı. Canlı ve neşeli bir görünüm elde etmek isterseniz sarı yazlık nişan elbise örnekleri koleksiyonundan bir tasarımı pembe bir ayakkabıyla kombine edebilirsiniz. Daha sade bir şıklık arzu ederseniz krem rengi ya da vizon rengi bir ayakkabı seçmenizi öneririz.

Sarı yazlık askılı nişan elbise örnekleri ise daha klasik tasarımlar arasında yer alıyor. Her sezon trend haline gelen askılı modeller şık ve zarif görünümü dışında rahat kullanımı sebebiyle de tercih ediliyor. Klasikler arasında yer alan bir diğer model ise sarı yazlık uzun nişan elbise örnekleri oluyor. Uzun elbiseleri topuklu ayakkabılarınızla kombine ettiğinizde daha uzun boylu görünebiliyorsunuz. Şık görünümünüzle geceye damganızı vurmak isterseniz sarı yazlık nişan elbise örnekleri koleksiyonunda sizlere hitap edecek daha birçok tasarım bulabilirsiniz.

Yazlık Elbiseler Bayanlar İçin Limon Sarısı Rengi Elbise

Sarı boyundan bağlamalı mini bayan yazlık elbise modeli örnekleri

Yazlık straplez elbise ve kıyafet çeşitleri Geri Dön

uzun yazlık örgü elbise modeli ıp askılı yeşil yazlık elbise ...

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük ...

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir