Sezonun En İddalı Saç Makyaj Trendleri

PODYUMDAN İLHAM ALIN

Sezonun en iddialı saç makyaj trendlerinin izini sürerken podyumlar bize bu konuda ışık tuttu. İşte en sevdiğimiz ve mutlaka denenmesi gerektiğini düşündüğümüz makyaj görünümleri. Stilinize yeni bir boyut Kırmızı ruj ve eyeliner İkilisi I zirveye oynuyor. Celine podyun jr dışına çıkan ve kirpik dipleri ye kapağının ortasından çekilen fark yaratın. Keçe uçlu eyeliner yapabilirsiniz. Kırmızı rujunuzuı zevkinize kalmış.

Fondöten fırçası, editöre ait. 2 M.A.C, Fluidline, krem eyeliner, 55 TL 3 CHANEL, Sublimage L’Extrait, cilde aydınlık sağlayan yaşlanma karşıtı bakım serumu, 1.764 TL 4 CHANEL, Rouge Coco, No:19 Gabriel, 133 TL 5 DIOR, Diorskin Star, fondöten, 182 TL 6 MERYEM, keçe uçlu eyeliner, 5’li göz makyajı seti halinde satılıyor. 149 TL Net örgülerle şıklık garanti Çabasız güzelliğin temsilcisi olan örgüler, bu sezon en net ve temiz haliyle karşımızda.

Proenza Schouler defilesinde dikkatimizi çeken ve evde birkaç dakikada kendi başınıza yapabileceğiniz bu kurtarıcı modeli gündüz-gece tereddütsüz yeyebilirsiniz. AVEDA, Thickening Tonic, saç tellerini kalınlaştıran ve tutuş sağlayan sprey, 74 TL 2 BRAUN, Satin Hair 7, iyon teknolojili saç fırçası, 119 TL 3 WELLA PROFESSIONALS, Repair Infusion, makyaj onarıcı bakım serumu, 6X5 mİ, 178 TL 4 DAVINES, Oi Oil, kusursuzlaştırıcı bakım serumu, en çok 82 TL 5 PHYTO, Phytologist, saç oluşumuna destek veren serum, 12X3,5 mİ, 359 TL.


Sezonun En İddalı Saç Makyaj Trendleri _3.jpgSezonun En İddalı Saç Makyaj Trendleri _0.jpgSezonun En İddalı Saç Makyaj Trendleri _12.jpgSezonun En İddalı Saç Makyaj Trendleri _7.jpgSezonun En İddalı Saç Makyaj Trendleri _14.jpgSezonun En İddalı Saç Makyaj Trendleri _4.jpgSezonun En İddalı Saç Makyaj Trendleri _17.jpgSezonun En İddalı Saç Makyaj Trendleri _21.jpgSezonun En İddalı Saç Makyaj Trendleri _18.jpgSezonun En İddalı Saç Makyaj Trendleri _10.jpgSezonun En İddalı Saç Makyaj Trendleri _15.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir