STİL AKSESUAR ROZEGOLD EFEKTİ

Aksesuar dünyasının son yıllardaki en önemli trendi rozegold, saat tasanmlannda da hakimiyetini sürdürüyor. İş hayatında dakik obuanın önemini bilen tüm kadınlar, zarif tasarımlarla şık görünebilir.

DOĞAL TONLAR

Doğal renkleriyle dikkat çeken saatler, özellikle bej ve kahverengi tonlardan oluşturduğunuz kombininizi mükemmel bir şekilde tamamlayacak.

Siz de evde pijamalanmzla oturmaktan sıkıldıysanız o zaman haydi sokağa fırlayın! Ama iç çamaşırlarınızla. Şık görünmek hiç bu kadar rahat olmamışken, bu trendin ne yavaşlamaya ne de yatağa dönmeye niyeti yok. O zaman seçim yapma sırası sizde.

İlkbaharYaz 2017 sezonunun ana trendlerinden print baskıları uçuk detaylarla birleştiriyor ve klasik takım olgusunu kınyor. Penguen desenli takım, sıcak ve enerjik bir stile sahip olmak isteyenlere önerilir.

Niyazi Erdoğan’ın, parçadan çok bütünün öne çıktığı tasanmlannda, mimarlık geçmişinin izlerini görmek mümkün. Farklı tasarıma sahip bu ana parça, denim ceketten vazgeçemeyenler için alternatif bir seçenek.

GİRAY SEPİN

Ekipman gömleklerden yola çıkılarak poplin kumaştan hazırlanan tişört ve sezon geçişlerinde yanımızdan ayırmamamız gereken hafif-işlevsel kumaşa sahip rüzgarlık, bahar akşamları için iyi bir ikili.

STİL AKSESUAR ROZEGOLD EFEKTİ_10.jpgSTİL AKSESUAR ROZEGOLD EFEKTİ_9.jpgSTİL AKSESUAR ROZEGOLD EFEKTİ_16.jpgSTİL AKSESUAR ROZEGOLD EFEKTİ_8.jpgSTİL AKSESUAR ROZEGOLD EFEKTİ_1.jpgSTİL AKSESUAR ROZEGOLD EFEKTİ_23.jpgSTİL AKSESUAR ROZEGOLD EFEKTİ_13.jpgSTİL AKSESUAR ROZEGOLD EFEKTİ_21.jpgSTİL AKSESUAR ROZEGOLD EFEKTİ_15.jpgSTİL AKSESUAR ROZEGOLD EFEKTİ_22.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

28 + = 30