Straplez abiye elbise modelleri 2016

GRAZIA MODAYLA SANATI BULUŞTURDU

GRAZIA EDISYONLARİ BİR ARADA

Grazia International Netvrark ekibinden Francesca Brambilla, Giacomo Pasqualini, Carla Vanni ve Grazia Türkiye Yayın Direktörü Işık Şimşek Straplez abiye elbise modelleri 2016 için bir arada.

Gezinirken her an karşınıza kırmızı bir kurbağa ya da mor bir salyangoz çıkabilir! Milano Moda Haftasıyla aynı tarihte düzenlenen sergi ziyaretçilerine, Alice’in, “Harikalar Diyarı”nda olduğu anları hatırlatıyor… Serginin moda haftasıyla aynı tarihte olmasının bir amacı var; bir sanat dalı olarak da kabul edilen modanın ilham kaynaklan, modaseverlerle buluşuyor.

Hafta boyunca hareketlenen şehre ayak uyduran çağdaş sanat topluluğu Cracking Art üyeleri de yeni sergileri için modayla iç içe bir mekan olan Niemeyer’i seçtiler! Cracking Art, farklı mesajlar taşıyan dev hayvanlardan oluşan heykellerini, tam 22 yıldır, 375 kez farklı şehirlerde sergiledi. İlham verici işlerin yer aldığı sergi Brüksel, New York, Moskova, Floransa ve Bangkok gibi şehirlerden sonra kurulduğu şehre, Milano’ya geri döndü. Sergi, Grazia International Network ve Cracking Art’ın evsahipliğinde “La moda fa bene all’arte” (Moda sanata iyi gelir) temasındaki bir kokteylle açıldı.

Davete katılanlar arasında; Grazia International Netvvork Direktörü Carla Vanni, Grazia İtalya’nın Genel Yayın Yönetmeni Silvia Grilli, Grazia Fransa Genel Yayın Yönetmeni Joseph Ghosn ve Grazia Türkiye Yayın Direktörü Işık Şimşek de vardı. Binanın bahçesinde sergilenen Straplez abiye elbise modelleri 2016 gelince, hepsi özel birer mesaj taşıyor. Örneğin kurt bireysel gücü ve sürü içindeki iletişimi simgelerken, kurbağa dönüşümü ve suyla toprak arasındaki bağlantıyı ifade ediyor. Modanın sanatla müthiş birlikteliği, moda haftasıyla aynı tarihteki bu sergiyle taçlanmış. Moda sanattır!

Straplez abiye modelleri 2015 | Abiye Modelleri Modaquaz

Straplez abiye modelleri 2015 | Abiye Modelleri

straplez 2016 abiyeleri siyah – Elbise Modelleri ve Abiye Modelleri Modaquaz

straplez 2016 abiyeleri siyah - Elbise Modelleri ve Abiye Modelleri

2016 Straplez Abiye Modelleri Modaquaz

2016 Straplez Abiye Modelleri - - Moda Bulutu

2016 Straplez Abiye Modelleri Modaquaz

2016 Straplez Abiye Modelleri - - Moda Bulutu

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir