Tasarımcılardan Stil Tüyoları

Dilan Bozdağ Rara Atelier’nin kurucusu ve tasarımcısı

Son dönemde adını sıkça duyduğumuz Rara Atelier kendine özgü ‘bucket bagieriyle peşine düştüğümüz bir marka. Markanın kurucusu ve tasarımcısı Dilan Bozdağ’ın kendi tasarımları gibi yalın, sade bir tarzı, yumuşak bir sokak stili var.

Stili

Gözü yormayan, abartısız parçaları seviyor.

Doğal saçlar, doğal bir makyaj, casual kıyafetler… Kısacası dozunda bir sokak stili var. Çok sade giyindiğini düşündüğünde yardımcı parçalarla kombinini hareketlendirmeyi seviyor.

Tıpkı bu siyah-beyaz fularla yaptığı gibi.

More&More’dan aldığı bu fuları çantasının sapına takmayı seviyor Dilan. Fuları, sanki çantasına aitmiş gibi duruyor. Bu, siyahın sert havasını yumuşatıyor. Vintage tutkunu olmadığını söyleyen Dilan “ipek bir fuları, modem bir görünüme nasıl adapte edebiliriz?” sorusunun cevabını da vermiş oluyor.

Fularınızı nasıl alırdınız?

Gerekirse annenizin dolabından çalın, ama yeler ki ipek fulan günlük kombilimize adaple edin! Klasikler arasındaki bu parça, şu sıralar lıendv bir harekelin de ateşli temsilcisi. Sokak stillerini beğendiğimiz ııç isme soruyoruz: “lallarınızı nasıl kullanırsınız?”

Tasarımcılardan Stil Tüyoları _0.jpgTasarımcılardan Stil Tüyoları _24.jpgTasarımcılardan Stil Tüyoları _9.jpgTasarımcılardan Stil Tüyoları _13.jpgTasarımcılardan Stil Tüyoları _6.jpgTasarımcılardan Stil Tüyoları _1.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir