Tek Taş Nişan Yüzüğü Modelleri

19’uncu yüzyıl başı Prens Albert, Kraliçe Victoria’ya yılan şeklinde pırlantalı nişan yüzüğü hediye etti (yılan sonsuzluğu sembolize ediyordu).

Birinci Dünya Savaşı’ndan sonra pırlantaya popülaritesini geri kazandırmak isteyen De Beers markası, “Pırlanta sonsuzdur” sloganıyla pırlantanın evlilik bağında ne kadar mühim olduğunu hatırlattı.

NİŞAN YÜZÜĞÜ ERKEK ARKADAŞI RESMİLEŞTİRİYOR

Evliliğin gözden düştüğü bu modern günlerde nişan törenini Tek Taş Nişan Yüzüğü Modelleri ve yüzüğünün bambaşka anlamlar taşıdığına dikkati çekmek isteriz. Fransız sosyolog Catherine Pugeault-Cicchelli anlatıyor: “Çiftler ilişkilerini kurumsallaştırmak istediklerinde nişan evresi önem kazanıyor. Nişan bağının evliliğe göre daha ‘geri dönülebilir, daha kolay bozulabilir olması, ilişkiyi ailelerin gözünde resmileştirmek için evliliğe önemli bir adım oluşturması, nişana yüklenen anlamın farklı yüzlerini seçmiyor. Sadece evlilik kurumunun çatırdadığı, iki evlilikten birinin boşanmayla sonuçlandığı günümüzde nişan, daha hızlı ve kolay yapılabilecek, romantik ve neredeyse evlilik kadar resmi bir anlaşma.

Tek Taş Nişan Yüzüğü Modelleri geleceği düşünmeksizin, o anın, o duygu yoğunluğunun, ailelerin onayıyla iki kişi arasındaki aşk anlaşmasının en özel, değerli ve kalıcı sembolüne dönüşürken, “erkek arkadaşı” resmileştiriyor.

Günümüzün nişan seremonileri evlilikle sonuçlanmasa da bir erkeğin en az iki maaşını yatırmak zorunda olduğu tektaş nişan yüzükleri cazibesini her daim korumaya, dünden bugüne değişen trendlerle zamansızlığın ve sonsuz aşkın sembolü olmaya devam ediyor.

EŞSİZ PIRLANTALAR

Bu model, diğer altı tırnak tektaş-lardan farklıdır: Tiffany madenlerden çıkarılan en iyi pırlantaların yüzde 99.96’sını reddeder ve mükemmel, eşsiz ışıltı, ihtişam ve berraklıktaki pırlantayı arar. Tiffany’nin “gemoloğu” (taş uzmanı) Melvyn Kirtley, “Çünkü Aşkın ve evliliğin evrensel sembolü kabul edilen pırlanta yüzük Tiffany Setting’in bundan 130 yıl önce, 1886 senesinde dünyaya tanıtıldığını biliyor muydunuz?
Tek Taş Nişan Yüzüğü Modelleri, Nişan Yüzüğü Modelleri, tek ...Evliliğe İlk Adım 20 Nişan Yüzükleri Modelleri | 7/24 KadınDaha modern ve farklı çizgiye sahip alyansları düşünenlere :)2015 Düğün Nişan Tek Taş Yüzük ve Alyans Modelleri – 040 ...Kıvrımlı hatları ve tek taşıyla bu nişan yüzüğü modelini ...Tek taşın asaletini yansıtan bir nişan yüzükleri modellerinden ...Nişan ve Düğün İçin Benzersiz Tektaş Yüzük, Alyans Modelleri ...kıvrımlı hatları ve tek taşıyla bu nişan yüzüğü modelini ...

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir