Tepe Home Dekorasyon Ürünleri

Ekim Düşleri

Yazı geride bırakıp kış mevsimini karşılamaya hazırlandığımız şu günlerde ruh halimiz değişirken evimizi ve yaşam alanlarımızı küçük dokunuşlarla güncellemek istiyoruz. Şimdi değişim zamanı!

YENİ HAYATINIZA DOĞRU

Yeni ev, yeni hayat ve yepyeni heyecanlar için Tepe Home sizi bekliyor. Yatak odasından yemek odasına, salondan bahçeye, mutfaktan banyoya ihtiyaç duyacağınız tüm ürünleri tek mağazada toplayan Tepe Home’la küçük ya da büyük dokunuşlarla yaşam alanlarınızı yenileyebilir, kış mevsimine şık başlangıç yapabilirsiniz. Klasik, modern ve country hayatların içinde kendi tarzınızı bulabileceğiniz, stilinizi evinize yansıtabileceğiniz, “Bu evi ben dekore ettim” diyebileceğiniz ürünlerle tanışmak için daha ne bekliyorsunuz? tepehome.com.tr

ÇEVRE DOSTU BİR URUN

Korkmaz’ın, çevre dostu teknolojiyle ürettiği Gusto Volkanit Döküm Tencere Seti, çok daha az yağ kullanarak sağlıklı yemekler yapmaya imkan veriyor. Geri dönüşümlü, tamamen doğal malzemeden üretilen Gusto Volkanit Döküm Tencere Seti, PEEK kaplama ve alüminyum döküm özelliği sayesinde her türlü çizilmeye karşı ekstra direnç sağlıyor.

korkmaz.com.tr

tepe-home.jpgtepe_home.jpgTepe-Home-Ayak-Uzatmalı-Koltuklar.jpgev-dekorasyon-ürünleri-2014.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir