Teras Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

AZ MASRAFLA TERASIN DONATILMASI

Kap biçiminde, ters çevrilmiş eternit öğe Karşı sayfadaki çizimlerde terası az bir harcamayla döşemek için bazı öneriler verilmiştir. Baca yapımında kullanılan eternit borular istenilen ölçüde kesilip (doğal renginde bırakılır ya da değişik renklerde boyanabilirler), kesim yerine kaymayı önlemek için keçeler yapıştırıldıktan sonra üstüne birpieksiglas ya da sunta (herhangi bir renge boyanabilir) yerleştirmekle küçük bir masa elde edilir.

Bitki yetiştirmek için aynı eternit kap bu kez düz olarak,oyuk bölümü üste gelecek biçimde kullanılır. Öbür biçimlerin ters çevrilip yan yana dizilmesiyle,güzel bir oturma köşesi elde edilir Altta,dikdörtgen bir terasta yemek köşesi, konut içine açılan kapı-pencerenin yanına alinmiş (planda görülmektedir), şömine ve lavabo duvara dayatılmış, fayanslarla kaplı bir banko haline getirilmiştir.

Şömine ile lavabo, masa ile sandalyelerin yanında, dinlenme köşesinin karşısındadır. Terası sıcak yaz günlerinin büyük bölümünün geçirileceği bir “vaha”ya dönüştürmek için bazı önerilerde bulunmuştuk. Bu sayfalarda tariflerini verdiğimiz alkollü ve alkolsüz içecekler ile meyve kokteylleri, söz konusu ortamın yaratılmasında en büyük yardımcılarınız olacaklardır.

teras-dekorasyonu-13 | Enfes Dekorasyon Örnekleriteras dekorasyonuguezel teras dekorasyonu oernekleri bahce teras barbekue dekorasyonu ...teras kış bahçesi, bahçe ve teras dekorasyonu fikirleri, teras ...yeni teras dekorasyonuTeras Dekorasyonu Örnekleri | Leylara - Her şey burada!bahçe ve teras dekorasyonu fikirleri örnekleri Geri DönTeras dekorasyonu

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir