Tesettürlü gelinlik modelleri

Tesettürlü kadınların, tüm giyim tarzlarında kendi zevklerine göre kısıtlı seçenekleri vardı. Ancak günümüzde durum bunun tam tersi olarak çoğu alanda onlara hitap eden giyim tarzlarını ortaya koymuştur. Bu nedenle seçeneklerinde dikkatli olan gelin adayları, inançları gereği kapalı ise bu durumda da birçok tesettürlü gelinlik modelleri alternatifi olacaktır.

tesettürlü gelinlik modelleriseçenekleri arasında genellikle başörtü üstüne yapılan duvak modelleri geçerlidir. Bu duvakların uyumları ise genellikle normal saç yapımı gibi kafanın yan kısmında ortaya çıkan model seçeneği gibi olacaktır. Bu uyumu sağlamak ise son derece önemlidir. Tam ve yetkin durumların ortaya çıkmasında ise seçimlerin kendi zevklerin göre olmasında önem vardır.
tesettürlü gelinlik modelleri denildiği zaman akla ilk gelen ise prenses modellerdir.

Açık ve kapalı olan bayanların tamamının vazgeçemediği bu model için kabarık olan modelleri ile tam ve uyum noktasında uzun kollu olan modelleri bir bütünlük sağlamak durumundadır. Ayarlanma ve seçim konusunda her zaman durum farklılık arz edecektir. Tesettürlü gelinlik seçimi ise bayanların daha kolay seçim yapmasını sağlayacaktır.

.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir