TUĞÇE YÜZBAŞIOĞLU STİL DANIŞMANI VE TASARIMCI

Kapaksız dolap ue raf sistemi, giyinme odamda bana pratiklik sağladı.

Tuğçe’nin yaptığı iş aslında çok zor, insanlara doğru bildiği stili aşılamaya çalışırken bir yandan da onları ikna etmeye çabalıyor. Oldum olası kıyafetler, kombinler üzerine kafa yoran ve bundan çok mutlu olan Tuğçe tam bir ayakkabı aşığı! “Bir çift ayakkabı kıyafetin kaderini değiştirir,” dedikten sonra aslında sormak istediğimiz sayısız soruyu yanıtlamış oluyor. Kocaman bir giyinme odası olan Tuğçe ayakkabılarına hak ettikleri değeri veriyor. Ayakkabılar gardırobunun ne kadarını kaplıyor? Ayakkabılarım gardırobumun oldukça önemli bir kısmını kaplıyor, bu yüzden giyinme odamın bir bölümünü sadece ayakkabılarıma ayırdığım bir oda olarak düzenledim.

Hangi modelleri severek ve rahatça giyiyorsun peki?

Tercihlerim dönem dönem değişse de renk ve model konusunda tutucu değilim asla. Platformlu ayakkabılar yerine kibar görünümlü stilettolar daha çok yer kaplıyor dolabımda.

Ayakkabılarını nasıl düzenlersin? Sana özel bir saklamadüzenleme şeklin var mıdır?

Giyinme odamın bir bölümünü ayakkabı odası olarak kullandığım için ayakkabılarımı belli bir düzende saklamak artık daha kolay. Mevsime göre veya o dönemde daha sık kullandığım ayakkabılarımı kolay ulaşabileceğim raflarda ön sıralara yerleştiriyorum. Giyinme odanı ve ayakkabı dolabını dekore ederken nelere önem verdin özellikle?

Pratiklik ve her şeyin gözümün önünde olması çok önemliydi benim için. O yüzden kapaksız dolap sistemini kullandık. Işıklandırma dekorasyonda önemsediğim başka bir kriterdi.

Böyle bir oda hayatını kolaylaştırıyor mu? Burada vakit geçirmeyi seviyor musun?

Kesinlikle kolaylaştırıyor. Bu odada vakit geçirmeyi çok seviyorum. Hatta arkadaşlarım geldiğinde bazen bir davete hazırlanmak bu oda sayesinde küçük bir kızlar ritueline dönüşebiliyor.

TUĞÇE YÜZBAŞIOĞLU STİL DANIŞMANI VE TASARIMCI_0.jpgTUĞÇE YÜZBAŞIOĞLU STİL DANIŞMANI VE TASARIMCI_1.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir