Tül abiye elbise modelleri 2016

HAYATTAYDIM YANİ FARKINDAYIM

Son dönemin bizce en cool sokak modası fotoğrafçısı Adam Katz Sinding, markaların ve yüksek moda ahalisinin değil, sahici olanın peşinde.

Le21eme’in kurucusu gözü, kulağı, her şeyi Adam Katz Sinding, San Francisco doğumlu bir sokak fotoğrafçısı. Aslında tam olarak kendi seçtiği kelimelerle, utangaç, asosyal ve tavır aşığı bir “an” avcısı. Saniyeler içinde bir aşktan diğerini kamerasına hapseden Adam’la, Sykpe üzerinden yüz yüze konuşabilmek için, yaklaşık kırk beş dakika harcadık ve başarısız olduk. Ve sonra, neredeyse iş toplantılarımızı bile yaptığımız Whatsapp üzerinden, detaylar, paylaşımlar, sunumlar, mizaçlar, ilhamlar ve “Evet başkalarının ne giydiğine bakarak ilham alınabilir fakat o tarzın şeninkini dikte etmesine gerek yok.

Yakalanamamış kareler üzerine oldukça samimi bir röportaj gerçekleştirdik. Yeri geldi markalara kızdık, yeri geldi -off the record- diğer sokak fotoğrafçılarına çemkirdik. Adam yakalamak istediği bir kare için sokaklarda koşarken kan, ter ve gözyaşı dolu anılar biriktirdiğini anlattı. Kendisinin de belirttiği üzere “herkesin, herkesi aynı şekilde, aynı açılardan çektiğ bir dünyada” ortaya koyduğu farklılık, bugün Amerika ve Avrupa’nın önde gelen dergilerinin sayfalarında da açıkça görülüyor.

Le21eme bloğunun altındaki yazı nedir? “Bu bir sokak modası bloğu DEĞİLDİR.” Neden “değildir” kısmının altını çizme ihtiyacı duydun?

Dürüst olmak gerekirse bu bir şaka olarak başladı! İnsanların giydiklerinden çok, o anki atmosfere yoğunlaştığım için; ya da en azından amacım bunu yapmaktı. O zamanlarda benim yaptığımı yapan birçok insan vardı ve yaptığım şeyin herkesin ortaya koyduğundan daha farklı durmasını istedim. Şu an ise bunu yapan binlerce insan var ve çoğu aynı insanları, aynı açılardan çekiyor. Ben biraz daha farklı hikayeler yakalama peşindeyim.

demiyorum. Çünkü bu beni önümden geçen başka bir güzel şeyi yakalamaktan alıkoyar. Benim kimseye ne giyeceğini söylememe gerek yok ki, bu benim işim değil. Evet başkalarının ne giydiğine bakarak ilham alınabilir fakat o tarzın seninkini dikte etmesine gerek yok. Benim en favori karemde bir jean üzerinde bir tişört olabilir ama o karede öyle bir tavır olur ki, bu beni fotoğrafa aşık eden şey işte! Bence burada önemli olan kombinlerden ve markalardan ziyade subjenin kimliği.

Detayların fotoğrafçılar için ne kadar önemli olduğunu biliyorum.

Abiye Elbise Modelleri 2017 Modaquaz

2015-2016 Abiye Elbise Modelleri u2013 Bakımlı Bayan Bakımlı Bayan

Tül elbise modelleri siyah – Abiye modelleri Modaquaz

Tül elbise modelleri siyah - Abiye modelleri

Geleceğin Yeni Abiye Modelleri 2017 Modaquaz

Geleceğin Yeni Abiye Modelleri 2016 New Session | Abiye Modellerim

tül abiye modeli – Elbise Modelleri ve Abiye Modelleri Modaquaz

tül abiye modeli - Elbise Modelleri ve Abiye Modelleri

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir