Tunik modelleri

Hem açık bayanların hem de tesettürlü bayanların en çok tercih ettikleri kıyafetler arasın da olan tunikler bu yılda oldukça moda. Hem şık hem de içerisin de oldukça rahat hissettiren bu yaza da renkleri ve modelleri ile damga vuracak olan tunikler bu sende siz hanımların dolaplarını süsleyecek. Tunik modelleri arasın da hem klasik hem de spor kesimden oluşan her tarza hitap eden tunikler tasarlanmıştır.

Tunik modelleri klasik kesimler için daha çok gölek tarzın da ön kısma arka kısma göre biraz daha kısa olan Tunik modelleri yer almaktadır. Çan kesimi şeklinde olan tunikler hem tesettürlü bayanların hem de açık giyimli bayanların rahatlıkla tercih edeceği kıyafetler arasındadır. Spora kesim Tunik modellerinde ise daha salaş modellere ve penye kumaşlara yer verilmiştir.

Tuniğin alt kısımları bu sen saçak diye adlandırılan modellere ağırlık verilmiştir. Siz bayanların hazırlanırken bile kolaylık sağlayacağı Tunik modellerine göz atmanız gerekir.

Tunik modelleri şık aksesuarlar ile kombinlenerek kolay hazırlandığınız ama göz alıcı bir görüntü oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir