Üç Boyutlu Gelinlik Modelleri

“ÜÇ BOYUTLU KUMAŞLAR ÇOK MODA”

Aslında modeller hep bildiğimiz formlarda ilerliyor. Ama detaylar, kumaşlar ve tasarım dokunuşları fark yaratıyor. Üç boyutlu kumaşlar bu sezon karşımıza bolca çıkıyor. Farklı işleme tasarımlarıyla üç boyutlu dantelleri bir arada kullanmak gelinliği daha ihtişamlı gösteriyor.

RAFİNE VE SOYLU

Monaco Prensi Albert’le evlenen Charlene Wittstock için beş metrelik bi r kuyruğu olan mat beyaz satenden bir elbise tasarladım. Ortaya son derece soylu, rafine ve etkileyici bir görünüm çıktı.

Tasarımcı Begüm Salihoğlu

GELİN ADAYIYLA İLK GÖRÜŞME ÇOK ÖNEMLİ

Gelinlik tasarlamak benim için bir tutku, en zevk aldığım şey. Gelinliği sadece hazırlamakla kalmıyor, yıllarca o fotoğrafta gelinliğin yaratıcısı olarak siz de baki kalıyorsunuz. Zamansız ve y geçse de hala modern görünen elbiseler yaptığıma inanıyorum. Gelin adayıyla ilk görüşme çok önemli. Onun hayalindeki kesim vücut ölçülerine uygunsa o zaman süreç daha kolay ilerler ama bazen hayaller ve gerçekler birbirini tutmadığında gelini en iyi formda gösterecek kesimi bulmak çaba isteyebilir.

Gelinimiz sevgili Aynur Selen Gençer çiçek detaylı romantik gelinliğini Raffles Hotel’de gerçekleşen düğününde muhteşem taşıdı. Bu gelinlik Paris’teki çok özel bir kumaşçıdan satın aldığım kupon güpürüyle dikkat çekiyor. Bütün güpürler tek tek elde kesilip dikildi ve üzerine işlemeler yapıldı.

Korsaj kısmındaki dikkat çeken şeffaflıksa balenlerin çiçekler arasında görünmesini sağladı. Kabarık ve klasik bir gelinlikten çok daha farklı ve modern bir tasarım ortaya çıkt

ASİ AMA ROMANTİK GELİNLİKLER FAVORİSİ

Gelinlikte çok fazla trendlere bağlı kalma taraftarı değilim, hatta gelinlik modellerine hiç bakmıyorum. Tamamen içgüdüsel olarak yaptığım her işin çok daha güzel sonuç verdiğine inanıyorum. Kabarık ama aynı zamanda bir farklılık, bir asilik taşıyan romantik gelinlikleri seviyorum. Maskülen tarzda, dümdüz saten smokin detaylı ama aksesuarla patlatılabilecek gelinliklerden de hoşlanıyorum.

Üç Boyutlu Gelinlik Modelleri_8.jpgÜç Boyutlu Gelinlik Modelleri_15.jpgÜç Boyutlu Gelinlik Modelleri_6.jpgÜç Boyutlu Gelinlik Modelleri_7.jpgÜç Boyutlu Gelinlik Modelleri_11.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir