Ünlülerin gece kıyafetleri 2016

 

SABAH 8.00

“Diş ipi kullanmak ve dişlerimi fırçalamak dışında son bir aydır dil sıyırıcı aparat da kullanıyorum. Bu uygulama hem nefesin temiz olmasına hem de tatları daha iyi algılamanıza yardımcı oluyor. Bunu Institute of Integrative Nutrition kitabından öğrendim. Daha sonra da Clarisonic fırçam ve Odacite kremlerimle mutlaka cilt bakımımı yapmaya çalışıyorum.”

çalışıyorum çünkü spor yaptığımda kendimi daha iyi hissediyorum. Haftanın üç günü MAC Fit’de Elena Gallardo’yla kardiyo bazlı egzersiz yapıyorum. Her gün birbirinden farklı hareketler yapıyoruz. Örneğin bir gün TRX ile çalışıyorsak diğer gün CrossFit’ten esinlenilmiş hareketler yapıyoruz.

Spora gidemezsem Kayla Itsines’in BBG Circuit’lerinden birini ya da fitsugar.com’dan bir vvorkout yapıyorum. Motive olmak için dünyanın en iyi şeyi bence ne kadar kalori yaktığınızı ve kalp hızınızı gösteren aletler. Ben Polar markasını kullanıyorum. Böylece hangi sporlarda kaç kalori yaktığımı görebiliyorum hem de kalp atışımı takip edebiliyorum.”

KALİFORNİYA’DA DOĞUP BÜYÜYEN Belkıs Boyacıgiller, T. Colin Campbell Foundation ve Cornell Üniversitesinin Plant-Based Nutrition Sertifikası’nı aldıktan sonra eğitimine Rouxbe’s Professional Plant-Based Chef’te devam edip, Karaköy’de Özge Şen’le birlikte Bi Nevi Karaköy’ü açtı. Türkiye’de en sık görülen hastalıkların beslenmeyle önleyebileceğine inanan Boyacıgiller, Bi Nevi Karaköy’de ve yönettiği Instagram hesabı Bebinthekitch üzerinden bitkisel temelli beslenme tarzını ülkemizde tanıtıp yaymaya çalışıyor. Karaköy civarındaysanız, Bi Nevi Karaköy’e mutlaka uğrayın. Belkıs’ın yemeklerini deneyin ve tarif kitaplarını karıştırın.

haftada bir gerçekleşiyor. Derslerde öğrendiğimiz konuların üzerinden geçiyoruz. Böylece, kendi yaptığım yemekleri daha sağlıklı hâle getirmek ve her alerjik bünyeye ya da diyete uyarlayabilmek için bilgilerimi gittikçe adaha da artırıyorum.”

AKŞAM 18.80

“Eve gelip eşim ve kendim için yemek hazırlıyorum. Genellikle dolabımda hep fırınlanmış ya da buharda pismiş sebzeler, tahıl, bakliyat, yıkanmış yeşillikler, otlar ve baharatlar hazır olur. Bu malzemeleri vakitten kazanmak için hazırlıyorum ve bunu çalışan kadınlara da tavsiye ediyorum. Az yağlı vegan beslenmeye dikkat ediyorum. Evdeyken ara sıracamın The UppcrCrust’tan Bisou’s Vegan pizza çekiyor ve birkaç haftada bir onu ısmarlıyorum.”

Ünlülerin gece kıyafetleri 2016

Ünlülerin gece kıyafetleri 2016

Ünlülerin gece kıyafetleri 2016

Ünlülerin gece kıyafetleri 2016

Ünlülerin gece kıyafetleri 2016

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir