Uzun Bacaklar Rüya Gibi:)

Hemen her bayanımızın isteğidir. Uzun bacaklara sahip olmak. Önü kısa arkası uzun elbise örneklerinin en çok yakıştığı uzun bacaklı bayanlarımızdır. Uzun bacaklı bayanlarımıza dar kesimli elbiseler ve bu elbise örneklerinde uzun yırtmaçlı örneklerin çok yakıştığını düşünüyoruz.

Düzgün ve uzun bacaklı kadınlar için mini elbise örnekleri 2016 sezonunda da oldukça iddialı.  Balık kesimli gece kıyafetleri uzun bacaklı ince belli bayanlar üzerinde mükemmel dururken bayanların rahatlığı da söz konusu oluyor. İnce askılı  olan abiyelerin yanında straplez elbiselerde ilgi görüyor. Uzun ve kısa olan straplez elbiseler parlak ya da sade seçilebiliyor. Bu elbise örneklerinin uzun bacaklı bayanlarımıza tam uygun olduğunu görmekteyiz.

Uzun bacaklı bayanlarımıza ne giyse yakışıyor diyebiliriz. Desenli elise örneklerinde de özgür olduklarını düşünmekteyiz. Çiçek desenler , hayvan ve geometrik desenler , çizgili desenler gibi. İp askılı uzun boyda elbise örnekleri hem kullanım rahatlığı vermekte hem de uzun boylu bacaklı bayanlarımız da çok da şık durmaktadır. Hele bir de derin yırtmaça sahipse diyecek başka bir şey bulamıyoruz kısacası süper. Yırtmacın en iyi durduğu elbise örnekleri uzun bacaklı bayanlarımızdır.

Uzun bacaklı bayanlarımıza gece elbise örneklerini de çok rahat kullanmaktadırlar. İster balık etek ister uzun boy derin yırtmaçlı gece elbise örnekleri , ister kısa mini etekli elbiselerle harikalar yaratıyorlar diyebiliriz.

Uzun bacaklılara yakışan elbise örnekleri_12.jpg

Uzun bacaklılara yakışan elbise örnekleri_0.jpg

Uzun bacaklılara yakışan elbise örnekleri_3.jpg

Uzun bacaklılara yakışan elbise örnekleri_2.jpg

Uzun bacaklılara yakışan elbise örnekleri_4.jpg

Uzun bacaklılara yakışan elbise örnekleri_1.jpg

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir