Uzun Uzun Daha da Uzun

Bir bayanın dolabın da olmazsa olmazı arasında olan elbise mutlaka vardır. Geçen sezonda moda olan bu sezon da ilk sırada yerini alan uzun elbise modelleri vardır. Yaza damgasını vuran uçuş uçuş olan renk ve desenleri ile göz alıcı şıklığa sahip olan uzun elbise modelleri bu sene de ilk tercihleriniz arasında yerini alacaktır.

Uzun elbise modelleri arasın da hem klasik hem de spor kesim uzun elbiseler tasarlanmış ve her tarza uyan modeller vardır. Uzun elbiseler de canlı renkler ve tül kumaşlara ağırlık verilmiştir.

Uğraşmadan yorulmadan çok şık hissedeceğiniz elbiseler burada. Uzun elbiseler de baskılı modeller yerine bu sene bahara daha uygun modeller ve desenler ağırlıkta kullanılmış. Yazın bütün canlılığını taşıyan renk kartelasını elbiseniz de taşımış olacaksınız.

Uzun elbise modelleri tercih eden hanımlar için bu yazın modası bileklikler ve çanta gibi aksesuarlar ile tamamlayarak çaba harcamadan şık bir yaz modası yakalayacaksınız. Siz de uzun elbisenizi seçmek için daha fazla beklemeyin ve yaza uçuşan elbiseler ile girin.

tesettür uzun elbise

uzun abiye elbise modelleri

yazlık uzun elbise modelleri

tozlu elbise 2015

uzun şifon elbise

şifon elbise

uzun siyah elbise

uzun siyah elbise

uzun abiye elbise modelleri

yazlık uzun elbise modelleri

uzun şifon elbise

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir