Uzun Ve Prüzsüz Tırnaklara Sahip Olmanın Sırları

Mavi İnci

Mavi ve beyazın dengesiyle oluşan bu zarif açık mavi, sOfistike parmak uçları sözü veriyor. Tırnak üzerine yerleştirilen inci taneleriyse üç boyutlu görüntü kazandırıyor.

BAKIM ÖNERİSİ Uzun ve pürüzsüz tırnaklara sahip olmanın yolu elbette onları güçlendirmekten geçer. Tırnak eti bakımını da unutmamak gerek. Yalnızca el kremi uygulamak yeterli değil. Shea veya badem yağı içeren bir tırnak bakım yağını çantanızda sürekli taşıyın ve gün içinde aklınıza geldikçe tırnaklarınıza hafifçe masaj yaparak uygulayın.

Romantik Dantel

Sütlü kahveye dönük bej rengi tırnakların üzerindeki dantel efekti sizce de hem asil hem de seksi değil mi? Beyaz ojeyle dantel kalıbı üzerinden boyayarak elde edilen bu görünüm güpür dantel etkisi veriyor.

BAKIM ÖNERİSİ Nasıl ki her gece yüzünüze bakım uyguluyorsunuz, ellerinize de aynı özeni göstermelisiniz. Tırnak güçlendirici yağ, kırışıklık ve leke karşıtı serum ve derinlemesine nemlendiren bir el kremini sırayla uygulayın. Ardından pamuklu eldiven giyin (dikiş yerlerinin elinizde iz bırakmaması için eldivenin tersini çevirebilirsiniz) ve bu şekilde uyuyun.

tirnagiza_bakarak_hastaliginizi_ogrenebilirsiniz_1460393663_1073.jpgtirnak-bakimi.jpgthumbnail_image14405922861440592286T22.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir