Uzun saç modelleri

Farklı modellerin ve farklı şekillerin yer aldığı saç modelleri de oldukça değişkenlik göstererek herkesin beğenisini kazanıyor. Birçok beğeniye uygun olan oldukça değişik saç kesimi, saç modeli ve renginin bulunduğu günümüzde bayanlar kendi beğenileri doğrultusunda saçlarına işlemler yaptırabiliyorlar. İyi bir saç modeli için ise öncelikli olarak kuaförünüzün işini bilen ve sizin saçınızı anlayan biri olması gerekir.

Özellikle tercih edeceğiniz modellerde yüzünüze uygun modelleri seçmenizi öneririz. Daha minik ve küçük yüzü olan bayanlar kısa ve toplu saçları kullanması gerekirken kare ve oval yüze sahip olanların ise küt ve katlı küt modelleri daha ön planda kullanmaları gerekir. Özellikle uzun saç seviyorsanız da geçiş döneminden sonra rahat edersiniz.

Saçlarınız uzun ise birçok alternatifiniz oluyor. Yeni moda saç modellerini incelediğimizde oldukça farklı aksiyonlar bulunmakta. Sizinde saçlarınız uzun ise uzun sac modelleri içinde sizin yüzünüze en fazla giden modeli seçmenizde yarar var diyoruz. Banlı, topuz, at kuyruğu veya basit bir topuz ile oldukça başarılı modeller yaratmış olursunuz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir